Za wszelką cenę

To Die For

1995 1 godz. 42 min.
6,5 6 176
ocen
6,5 10 6176
5 336
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":718,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/To+Die+For-1995-718/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Za wszelką cenę
  • saruman22 ocenił(a) ten film na: 8

Według mnie jest to bardzo dobry film. Genialnie przedstawia idee "po trupach do celu" i pokazuje co telewizja robi z człowiekiem, a ponadto ocieka czarnym humorem, który osobiście uwielbiam. Trudno jednak ukryć, że jest to w dużym stopniu zasługą Nicole Kidman, która zagrała swoja rolę znakomicie. Tak naprawdę chyba dopiero po obejrzeniu tego filmu się do niej przekonałem, choć widziałem wcześniej kilka filmów z jej udziałem. Tego co zrobiła nawet nie umiem opisać słowami, to trzeba po prostu zobaczyć.

Film 8/10
    Kidman 10/10!!!!!!

• qoobson41 ocenił(a) ten film na: 8

saruman22 Ojjjj nawet nie wiesz jak się z Tobą zgadzam! Film cudo, muzyka to majstersztyk, a Nicole... Brak mi słów. Tylko nie wiem czy byśmy osiągneli jakieś porozumienie w sprawie jej poźniejszych dokonań :// Bo tutaj ja mam duże zastrzeżenia. Tak świeża, "naturalna" i świadoma granej przez siebie postaci już chyba nigdy nie była.

• witcher113 ocenił(a) ten film na: 8

saruman22 Nicole Kidman powinna dostać Oscara za rolę w tym filmie, a nawet nie była nominowana :/