PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131874}

Zabójca z głębin

Hai-Alarm auf Mallorca
4,7 384
oceny
4,7 10 1 384
Zabójca z głębin
powrót do forum filmu Zabójca z głębin

2/10

ocenił(a) film na 2

Denerwuje mnie, że TV pokazuje nam takie gnioty zamiast puścić stary, klasyczny i naprawdę wartościowy horror. Dziwię się, że średnia tego filmu jest taka wysoka, a i niektóre komentarze przeczytane przeze mnie na tym forum zwiastowały film, który nie będzie taki zły. Niestety po raz kolejny spotkałem się z taką chałą, o której szkoda gadać. Co to właściwie miało być? Gdzie tu rekin? Od biedy kilka ujęć z megalodonem, a poza tym nuda przez duże N. Zdecydowanie odradzam!!!

ocenił(a) film na 7
Ceglas

A może nie wszyscy lubią ,,stare, klasyczne horrory" ? Mnie denerwuje, że w TV pokazują je za często. Ludzie mają różne gusta i dlatego tworzy się różne filmy. Ja dałam 7, bo lubię filmy o rekinach, ale w tym prawie ich nie było. No i trochę za dużo różnych wątków.

ocenił(a) film na 2
Ogest

Według Ciebie "stare, klasyczne horrory" w TV pokazują za często? No comment. W tym filmie dominowały tylko i wyłącznie wątki poboczne, a rekin był dodatkiem. Jeśli lubisz filmy o rekinach to obowiązkowo obejrzyj "Szczęki".

ocenił(a) film na 7
Ceglas

Dzięki, postaram się obejrzec.




ocenił(a) film na 3
Ceglas

Zgadzam się... nie dość, że fabuła to gniot to jeszcze "szpresiają" po Niemiecku, co mnie trochę odrzuca w takich marnych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones