PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1309}

Zabójcza broń 2

Lethal Weapon 2
7,5 88 092
oceny
7,5 10 1 88092
7,7 16
ocen krytyków
Zabójcza broń 2
powrót do forum filmu Zabójcza broń 2

Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 10

Film godny polecenia. Chyba lepszy od jedynki, która też była bardzo dobra;) Świetne kino! Wszystko w tym filmie zasługuje na pochwałe więc nie ma co się zastanawiac ;)

ocenił(a) film na 8
centurionmac

dużo lepszy od jedynki. Tu od pierwszych minut widz dobrze się bawi. Następne części przede mną, ale jeśli są tak fajne jak druga to z wielką chęcią obejrzę. :)

ocenił(a) film na 10
anka420

Wszystkie częsci trzymają dobry poziom więc jak najbardziej polecam ;) PS Oczywiście, że dwójka była troszke lepsza od jedynki :P

ocenił(a) film na 8
centurionmac

Może się wydawać lepszy od jedynki dzięki rewelacyjnej postaci Leo, ale sądzę, że wszystkie części są bardzo dobre.

ocenił(a) film na 8
centurionmac

"Warto obejrzeć" ...hmm... mylisz się Panie Macieju ... TO TRZEBA OBEJRZEĆ! przecież nie ma lepszej serii z tego gatunku. wszystkie części są wyśmienite, i co najważniejsze - nigdy się nie nudzą

ocenił(a) film na 8
kryslav

Racja nigdy się nie nudzą

ocenił(a) film na 7
centurionmac

Nie grzesz mówiąc że część ta jest lepsza od 1. W jedynce mamy więcej przeżyć wewnętrznych bohatera (Mela), ciekawszą relację pomiędzy dopiero co poznanymi ze sobą gliniarzami. Druga część to łatwo przyswajalna papka o wariacie i dojrzałym człowieku, w której nie dostrzegłem takiej głębi relacji. Można się ślinić mówiąc o grze aktorskiej Joe Pesciego, ale dla mnie nie był on śmieszny, a raczej denerwujący i żenujący - i raczej nie było to zamierzone - miał być śmieszny, coś nie wyszło. Całość nie dorasta do stóp części pierwszej, ale muszę powiedzieć że jest to nadal kino ciekawe i warte obejrzenia. I na koniec dodam że mimo że kocham muzykę z lat 80-tych to ta w filmie jakoś nie przypadła mi do gustu.

ocenił(a) film na 8
AndcRew

O nie nie, Pesci zagrał jak zwykle rewelacyjnie

ocenił(a) film na 7
chemas

Jego grze aktorskiej nie mam nic do zarzucenia, ale do charakteru w który się wcielił mogę się przyczepić. Mało zabawnych tekstów, niezbyt ciekawe sytuacje i w końcu mało powagi, co sprawiło że z filmu akcji robiła się miejscami komedyjka. O ile pierwsza część zachwyca, to druga jest do przełknięcia, ale nic nadzwyczajnego w niej nie zauważyłem.

ocenił(a) film na 8
AndcRew

okej

ocenił(a) film na 10
centurionmac

popieram świetny cykl :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones