PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134691}

Zabójcza mania

Gun Crazy
7,0 516
ocen
7,0 10 1 516
Zabójcza mania
powrót do forum filmu Zabójcza mania

Ostatnia część filmu jest zbyt przedłużana i ogólnie wiadomo jak się skończy ale nadal jest to znakomity film...10/10

ocenił(a) film na 8
janko_bzykant_

Popieram!

Znakomity film noir, utrzymany w konwencji kina drogi- to lubię! Ocena na FW strasznie zaniżona, ale wiadomo- lepiej docenić matrixy, włarcuf pierścieni i inne gówna!

10/10!

Jimmy

Hej, nie wiecie może jak i gdzie można ten film zdobyć?
Z góry dziękuję:)

ocenił(a) film na 10
Filmnoir

Torrent i odpowiedni program.

użytkownik usunięty
janko_bzykant_

9/10

Właśnie obejrzałem.Film faktycznie rewelacyjny.Szkoda tylko że tak po macoszemu potraktowano tytułowego hopla obojga bohaterów.Nie wielki wpływ ma na fabułę-mogli się równie dobrze poznac w warzywniaku.Można było bardziej poeksplorowac ten motyw bo fetysz na gnaty to wdzięczny temat.Przecie nie od dzis wiadomo że ... http://www.youtube.com/watch?v=U72ZRh4W8OU

Również polecam.I jak ktos ma pare wolnych hamerykanskich baniek to z chęcią stuningowany rimejk mu napiszę ;) i wyreżyseruje.Strasznie mnie zainspirował ten film, a raczej to czego mi w nim brakowało.


ocenił(a) film na 10

Osobiście nienawidzę (jest kilka wyjątków) remaków bardzo dobrych filmów - bo niczego nie wnoszą. Inaczej ma się rzecz gdy pierwowzór jest bardzo słaby ale ma kilka ciekawych pomysłów. Wtedy jest sens zrobienia remake'a, który wykorzysta ten potencjał ale równocześnie znacząco zmieni cały film.

janko_bzykant_

Właśnie ściągam ten film. Za pare dni czeka mnie kolejny miły seans.

ocenił(a) film na 10
Filmnoir

I co podobał się? Czy może ściąganie w magiczny sposób zatrzymało się na 99% procencie?

janko_bzykant_

Jeszcze lepiej - był z rosyjskim dubbingem, k...wa jego mać!

Filmnoir

To obejrzyj na youtube.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones