PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5212}

Zabójcza piękność

Drop Dead Gorgeous
5,8 4 095
ocen
5,8 10 1 4095
Zabójcza piękność
powrót do forum filmu Zabójcza piękność

Jak już ktoś napisał jest to świetna satyra na wybory miss piękności i amerykańskie
społeczeństwo.Przerysowane,charakterystyczne postaci,irracjonalne sytuacje i
zachowania.Lubię takie filmy.Chętnie do niego wracam.Do tego młodziutkie aktorki
Dunst,Richards,Murphy,Adams i nieczęsto występujące ostatnio K.Alley i E.Barkin.Do tego
film zrobiony w formie reportażu.Fajnie się to ogląda.

użytkownik usunięty
aggama

No właśnie zaznaczyłem do obejrzenia ze względu na kobiecą obsadę, ale myślałem sobie, że to nie może być dobre (ze względu na tematykę). Trafiłem przez przypadek na CBS-ie, co jest niemal cudem, bo tv nie oglądam prawie wcale. No i super zaskoczenie. Forma przerysowanego komedio-dramatu (czy też raczej satyry) zrobiła swoje. Każda postać w tym filmie, zarówno z pierwszego jak i z dalszych planów, jest swoistego rodzaju perełką, każda jest unikalna i 'żyje swoim życiem'. Nawet Dennis Richard, której za bardzo nie trawię, wpisała się idealnie w odgrywana przez siebie postać (a scena, kiedy tańczy z ukrzyżowaną kukłą Jezusa, powaliła mnie na kolana - jak dla mnie małe arcydzieło). No i fajnie popatrzeć na młode gwiazdy (choć na dojrzałe również - role K. Alley, Barkin i Janney to uczta dla oka i słuchu). Fajnie, że czasem przez przypadek można natknąć się na takie miłe niespodzianki:) Mocne 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones