PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=294318}

Zabójczy żar: Dni zagłady

Meltdown: Days of Destruction
4,3 453
oceny
4,3 10 1 453

Zabójczy żar: Dni zagłady
powrót do forum filmu Zabójczy żar: Dni zagłady

Nie wiem czy zwróciliście uwagę ale ten koleś podniósł tą klapę od kanału gołymi rękami gdy teoretycznie była temperatura +45 C . widzieliście może jakieś inne cuda w tym filmie ?

ocenił(a) film na 3
z1s

Też to zauważyłam. Gdzieś, nie wiem gdzie, mówili, że zabrakło wody. A było to po tym, jak byli pod tą fontanną. Normalni ludzie wzięli by zapasy...

z1s

mnie zdziwila zielen trawy i lisci oraz prawie zerowe spocenie bohaterow

NatiX

i jeszcze jedno mnie "zabilo"-SPOILER- ta scena kiedy wychodza z kanalu do fontanny-trup na trupie lezy ale policjant metr od celu stwierdza-tu chyba nie jest bezpiecznie:)

ocenił(a) film na 2
z1s

bardzo ciekawe było też to, że nikt wcale się nie opalił !

szw10

a najlepsze bylo to, ze mimo palu wiekszosc z nich chodzila w bluzach na dlugi rekaw i dlugichspodniach..:)

sahridta

sahridta na saharze tez chodzą cali zakryci i w turbanach a dlaczego...pomyśl

lolo776

Aby sie nie spalic i wolniej trać wode z organizmu ;) I żeby go chłodzi.. :)

Barthez16xd

dokładnie :D

ocenił(a) film na 7
z1s

jeny jak chcecie realności to oglądajcie filmy dokumentalne , to jest film - rozrywka a nie się doszukiwać banałów których jest pełno wszedzie . Czy Transporter jest realny jak jeden gostek wybija całą szajkę bandytów ? Nie...a 90% uwaza ta serie za swietna . Mi ten film sie podobal

kam76ago

No dobra masz racje. No ale mogli się bardziej postarać. :)

ocenił(a) film na 7
Barthez16xd

mogli ale obejrzalem wczoraj ponownie owszem bardziej po czytaniu opinii zwrocilem uwage na ta otaczajaca zielen , albo jak sie schylil opierajac rekoma o asfalt zebyotworzyc klape do kanal ale co tam :) zwykly widz tego nei zauwazy tylko tacy wytrawni koneserzy jak Wy ;p

ocenił(a) film na 6
kam76ago

podnoszenie klapy to jednak było przegięcie, ale ja lubię takie filmy

annikki27

Mnie zastanawia coś innego. Przy temperaturze około 50 C asfalt przytopiłby się do tej klapy i niemożliwe byłoby jej podniesienie, pomijając to jak bardzo byłaby ona nagrzana. Oczywiście to niuanse i nie ma to dla mnie znaczenia przy ocenie filmu. Filme ciekawy i z całkiem na poziomie poprowadzoną akcją. Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 3
z1s

Teraz nie jesteś gliną - jesteś kowbojem, niezbędnik emeryta, Ty go kochasz, nie będę wam stać na drodze... i temu podobne teksty. Nie wiesz co napisać w scenariuszu? Zahacz o wątek miłośny lub odnieś się do pogody. Teksty bezmyślne, na każdym kroku niedociągnięcia. Strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones