PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548115}

Zabójczy miesiąc miodowy

Deadly Honeymoon
4,8 2 092
oceny
4,8 10 1 2092
Zabójczy miesiąc miodowy
powrót do forum filmu Zabójczy miesiąc miodowy

Główna bohaterka

użytkownik usunięty

Spadłam z fotela, jak agentka FBI powiedziała głównej bohaterce, że jest dobrą aktorką. Szczerze mówiąc jeśli chodzi o Summer Glau to już dawno nie widziałam w filmie takiego drewna... aż żal było na nią patrzeć, choć rolę miała świetną.
Jeśli chodzi o fabułę filmu to nawet mi się podobała, gorzej z wykonaniem.
6/10

mam podobną opinię co Ty, tzn. fabuła mi się podobała, ale wykonanie beznadziejne. A jeśli chodzi o główną bohaterkę to sztucznie zagrała tak jak i agentka FBI. W sumie nie spodziewałam się nic rewelacyjnego po tym jak zobaczyłam, że film jest z 2010 roku i puścił go TVN. To był niewypał.

Ja dałem 7/10 ale niektórych rzeczy w tym filmie można było się domyślić od początku np. kto był mordercą, ale bardzo podobał mi się wątek ze zdrada dlatego tak kalkulując dałem tyle ile dałem.

ocenił(a) film na 8
Ambasador2

ja juz od początku wiedzialam kto zabił, tamci kolesie nie mieli motywu przeciesz to się domysliłam ale to nagranie, szkoda mi jej

Madziusia525

zgodzę się z tobą ale ona nie oglądnęła chyba tego nagrania do końca i nie widziała jak on jeszcze się do tamtej drugiej przystawiał i tak jej współczuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones