PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 124
oceny
7,6 10 1 84124
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Przepraszam

ocenił(a) film na 4

To był chyba pierwszy z niewielu filmów, które miałem okazję oglądać w samotności i naprawdę nie wiem, czy ktoś powinien sam to oglądać.
Przyznaję się, że obejrzałem ten film, dzięki Wam i Bruce'owi, ale to nie znaczy,że będę oceniał film, który moim zdaniem jest co najwyżej miernym oddaniem perspektywy wielu wcześniejszych autorów(za pozwoleniem!). Ale tak wracając do filmu to mi się nie podobał.
Ciekawy wstęp został zdominowany przez szereg oczywistych wydarzeń i...
Obejrzyjcie Sami...
Dla mnie są lepsze i to przepraszając jak w tytule za kolokwializmy w Chu**

PalecDoBeczki

przyznam że nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś !! najpierw troche dorośnij później zawsze pomyśl z 2 razy zanim coś napiszesz lub zrób to tak żeby był w tym jakiś sensowny argument przynajmniej
...

PalecDoBeczki

tez sie zastanawiam co chciałeś tym czymś przekazać...i o co chodzi z oglądaniem filmów w samotności? jak chce sie z kimś napierdal* przez cały film to malo sie z niego wyciągnie chyba...

ocenił(a) film na 9
PalecDoBeczki

o zobacz, a ja sam oglądałem i bardzo mi się podobał. Aktorzy grali dobrze, a cała przygoda całkiem fajnie się ułożyła. Dla mnie też są lepsze, ale nie zamierzam z tego powodu nie oglądać filmów luźniejszych, mniej wymagających. A ten jest w czołówce takich właśnie filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones