PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98680}

Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum

A Funny Thing Happened on the Way to the Forum
6,8 313
ocen
6,8 10 1 313
Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum
powrót do forum filmu Zabawna historia wydarzyła się w drodze na forum

Film wyemitowala dziś stacja MGM. Nagrałem i własnie obejrzałem. Te niespełna dwie godziny zaliczam do całkiem
przyjemnie spedzonych... Choć to nie na trn film polujeę :( Kiedys ogladałem taki, w ktorym gosc z jaskini poluje na...
Rzymian, a jego kompan robi koła... kwadratowe. Później na galerze Rzymianin je skórkę od banana. A slepy Brutus
zatrutym nożem przecina jabłko i podaje Cezarowi. Zna ktoś tytuł?

ocenił(a) film na 7
monek1983

pewnie chodzi o film Kleopatro do dzieła (Carry on Cleo) z 1964 r. http://www.filmweb.pl/film/Kleopatro%2C+do+dzie%C5%82a-1964-110835

ocenił(a) film na 6
martha65

Bardzo prawdopodobne, że to film, którego szukam?! Oglądałem go ok 1992/1993 roku... Dostałem magnetowid i na któreś święta kuzyb przywiózł chyba na jakiejś giełdzie pozyskany dość kiepskiej jakości...
WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC!!!

ocenił(a) film na 7
monek1983

może trochę źle zredagowałam swego posta - bo to nie jest prawdopodobnie ten film, ale na pewno to jest ten film ;-) Tu jest trailer - http://www.youtube.com/watch?v=W2F1r4Jh7CA a ok 1.44 są nawet te kwadratowe koła ;-)

ocenił(a) film na 6
martha65

Znalazłem zaraz po ost komentarzu pierwsze 10 minut - TO NA PEWNO TEN FILM!
Tylko teraz problem skąd go pozyskać?! Wielkie dzięki! Pytałem już w różnych miejscach podając jedynie słaby zarys fabuły tego filmu! I w końcu TY mi pomogłaś! Po kilku latach poszukiwań! Wujek G. też nie pomagał! Ogromne dzięki! Teraz tylko zdobyć go gdzieś i oglądać!

ocenił(a) film na 7
monek1983

mam to na dvd z polskim lektorem (niestety czasami bzdurne tłumaczenie), i nawet na kasecie VHS ;-) ) Ewentualnie mogę pomóc ;-)

ocenił(a) film na 6
martha65

Jaką pomoc proponujesz?! Chciałem zadać to pytanie na priv, ale coś nie mogę;(

ocenił(a) film na 7
monek1983

np mogłabym skopiować to dvd i wysłać Ci...

ocenił(a) film na 6
martha65

No to jestem zainteresowany :) Napisz do mnie na 17072004@interia.pl - dogadamy szczegóły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones