PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11900}

Zabić drozda

To Kill a Mockingbird
7,9 32 972
oceny
7,9 10 1 32972
7,9 20
ocen krytyków
Zabić drozda
powrót do forum filmu Zabić drozda
ocenił(a) film na 9

każdy ma prawo do swojego zdania,nawet jeżeli jest ono błędne tak jak w twoim przypadku, to kolejna marna prowokacja w stylu znającego się na wszystkim użytkownika Lecho1523 któremu starałem się wybić z głowy podobny jakżesz błędny sposób pojmowania filmu

użytkownik usunięty
staszki

Kopiując post Leszka

"Arcydzieło bo?"

ocenił(a) film na 9

wystarczy prześledzić uważnie i ze zrozumieniem moje wypowiedzi,co jak widać jest twoja pietą achillesową,jakiś klon leszka?niemożliwe aczkolwiek niestety jak widać realne...

użytkownik usunięty
staszki

Czytałem trochę tej waszej kłótni i wychodzi z tego tyle, że dyskutować nie umiesz. Klon Leszka - To mi schlebia. :)

ocenił(a) film na 9

wiesz trzeba znać istotę pojęcia dyskusji,ale skoro nie wiesz-podobnie jak i twój poprzednik-na czym ona polega to nie zamierzam tracić czasu na wdawanie się w coś czego nie rozumiesz,zresztą nie podałeś żadnych argumentów na to iż,wg ciebie film jest marny więc oczywistym jest że ich nie posiadasz...innymi słowy król -oj tak teraz dopiero ci schlebiam-jest nagi...

"Marny" bo?

użytkownik usunięty
ysoult

Bo ja tak mówię!

Ach, dlaczego na to nie wpadłam.

ocenił(a) film na 9

dlaczego marny dobra fabuła aktorzy też dali rade a ty mi tu piszesz marny ale dlaczego ze sie tak zapytam nudny mało akcji denne monologi brak przesłania ukrytego przekazu no why

użytkownik usunięty
lukasz321a

Film przeraźliwie nijaki, ni to dobry dramat sądowy, ni to dobry temat antyrasistowski.

ocenił(a) film na 9

zacytuje klasyka oj tam oj tam
ale jak znasz lepsze no to smiało podaj mi tytuły na pewno obejrze :)

Wy to macie ludzie pomysły. Przyjść zhejtować nie mówiąc przy tym dokładnie nic, a te opinie pod filmem są po coś. Piszesz, że coś jest dobre, albo złe to uzasadnij to. Potem przychodzi taki "ja", żeby zobaczyć, czy film warty obejrzenia i widzę opinie typu: "marny"; "arcydzieło" itp. Sorry, ale w ch... pomocni jesteście. Przy czym potrafię zrozumieć, że ktoś jest pod takim wrażeniem filmu, że napisze ochy i achy, bez uzasadnienia, choć to do końca nie usprawiedliwia, ale tyle żółci mieć, żeby po prostu hejtować? Nie rozumiem tego. Szanujcie innych i jeśli dajecie już swoje komentarze to niech mają jakąś wartość.

użytkownik usunięty
darencjo5

Recenzje czytaj

Gdzie mam znaleźć recenzje do tak starego filmu? Nie ma po prostu, a forum jest po to, żeby ludzie mogli dzielić się opinią o filmie, ale i po to, żeby inni mogli się zorientować czy ten film jest dla nich czy nie, ale żeby to funkcjonowało te opinie muszą być wartościowe, mieć jakąś wartość merytoryczną.

użytkownik usunięty
darencjo5

Rottentomatoes

O proszę, dzięki. Tyle, że wypada wywalić konto na fb, skoro niektórzy użytkownicy nie pozwalają temu funkcjonować jak powinno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones