PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11900}

Zabić drozda

To Kill a Mockingbird
7,9 32 970
ocen
7,9 10 1 32970
7,9 20
ocen krytyków
Zabić drozda
powrót do forum filmu Zabić drozda

Ten film, wg "Gazety telewizyjnej" miał być dzisaj, o 20.15, emitowany przez TVP1. A tu leci "Szpital przemienienia"...

ocenił(a) film na 8
Neoporteria

nie wiem co sie stało, ale dawno nie byłam tak wkurzona jak dzisiaj, mam nadzieje że jeszcze go puszczą...

Bongo

Dokładnie czekałem na ten film dość długo a tu tvp zakpiła sobie z nas:~

McCoy

no zgadzam sie! tyle lat czekałam (no dobra gdzies roczek) patrze do gazety a tam ZABIĆ DROZDA! biegam uchahana po domu potem siadam przed tv a tu jakis polski filmik. normalnie sie zalamalam. to juz ich nie pierwszy blad! trzeba cos zrobic!

ocenił(a) film na 10
Dororta_

Hehe, a ja się cieszę, pracowałem na druga zmianę - los się do mnie uśmiechnął :D:D:D

ocenił(a) film na 9
Neoporteria

,,Szpital Przemienienia",leciał ze względu na śmierć Lema,a ,,Zabić Drozda",będzie napewno w inym terminie,za około rok powienien być

Corleone

za jaki rok?! mam nadzieje ze to zart jest... a co do smierci to ok wybaczam...

Dororta_

na szczęście mam to na DVD, ale i tak chciałam oglądać.. żeby się przekonać czy może jak napisałam to (patrz komentarz pod tym tematem) to niue byłam za mała.... żeby ten film zrozumiec... ale książka jest super:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Neoporteria

Tak, tak ja też wtedy czekałem!!! Myślałem że dadzą film w innym terminie. Pomyliłem się...

Ale podobnie było z "Za kilka dolarów więcej". Z jakiegoś powodu nie wyemitowano tego filmu i wzamian dali "Rain Mana". Drugą część trylogii dolarowej wyświetlono zaś 4 miesiące później. Sądzę że w sierpniu lub w lipcu zobaczymy w TVP! "Zabić drozda"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones