PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4328}

Zabijaka, zabijaka

Breaker! Breaker!
1977
5,7 1,4 tys. ocen
5,7 10 1 1361
Zabijaka, zabijaka
powrót do forum filmu Zabijaka, zabijaka

walki slabe byly, bardzo niski poziom byl ich, totalna amatorka, a chuck to uroda nie grzeszyl, na starosc zrobil sie lepszy z wygladu to tak na marginesie, 4/10.

herkules5_56

Niech z gadane oglądałeś dziś rano na FilmBox Action.

Ja tam daje 6/10 z przymrużeniem "oka". Nie oglądało się najgorzej po tylu latach. Choć tak jak mówisz widać trochę tych błędów, ale to też przez to, że film miał bardzo mały budżet.

ocenił(a) film na 5
prof_mateusz27

A jakie twoim zdaniem Mateuszu są dwa najlepsze filmy Chucka właśnie z tych starszych filmów gdzie jeszcze miał blond włosy ,od Zabijaki do Mściciela z Honkongu ? Które byś zaliczył do jego wielkich hiciorów na poziomie Samotnego Wilka ,Zaginionego w Akcji czy Odziału Delta

bradock

Wiesz co musiał bym se niektóre tytuły poprzypominać i w tedy dam ci znać ok ?

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

"a chuck to uroda nie grzeszyl"

Z pewnością i tak miał ładniejsze kobiety od ciebie i dużo, dużo więcej kobiet od ciebie, które zaliczył :)
Najwięcej ładnych kobiet zaliczają sławni > przebojowi > zamożni > przystojni > bez tych atutów
Kobiety ładne najłatwiejsze są dla sławnych > przebojowych > zamożnych > przystojnych > bez tych atutów

returner

no tak i sam sie zalicz cwelu ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem