PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34124}
5,9 6 263
oceny
5,9 10 1 6263
Zaborcza miłość
powrót do forum filmu Zaborcza miłość

Żadna rewelacja

ocenił(a) film na 5

Wszystko przewidywalne i koło thrillera nawet ten film nie leżał (no chyba, ze na półce w wypożyczalni przypadkowo).

mizak81

Na przyszłość nie oglądaj przewidywalnych filmów nawet jeśli leżą w nieprzewidywalnych miejscach.

ocenił(a) film na 5
CES7

Chyba nie masz zamiaru dyktować mi co mam oglądać?

mizak81

Chciałem tobie zaoszczędzić tylko czas, który straciłbyś (nieodwracalnie) na oglądaniu przewidywalnych filmów. Mógłbyś w tym czasie zrobić tyle pożytecznych dla świata rzeczy np. wymienić wkład do długopisu albo zrobić kogel mogel. Wszystko zależy od twojej inwencji.

Jeszcze jedno: nie mam zamiaru dyktować tobie jakie filmy masz oglądać. Z prostej przyczyny, nie jestem w stanie przewidzieć jaki film będzie dla ciebie przewidywalny a jaki nie. Jak bym to wiedział, z pewnością wygrałbym też w lotto i wówczas nie zawracałbym sobie głowy durnymi wpisami na Filmweb.

ocenił(a) film na 5
CES7

Gdybym przewidział jak bardzo nudny będzie film to prawdopodobnie bym go w ogóle nie oglądał. W moim przypadku jest tak, że oglądam filmy kiedy chce i mam na nie zarezerwowany czas. Czy ten film to strata czasu? Nie do końca, mam większe doświadczenia filmowe.

ocenił(a) film na 8
mizak81

Film świetny. Lubię oglądać różne, te "dzieła" przereklamowane też.... A to jest taki niby zwykły film telewizyjny.. ale jest akcja, coś się dzieje, bardzo lubię takie filmy. Teraz na topie są jakieś roboty, sci-fi, Harry Potter, wyimaginowani bohaterowie, albo "Ida" (NUDA!!) itd.... A to jest w końcu!!! normalny dobry film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones