PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744026}

Zachowaj spokój

Please Stand By
6,5 3 850
ocen
6,5 10 1 3850
Zachowaj spokój
powrót do forum filmu Zachowaj spokój

Oglądając ''Zachowaj Spokój" bardzo łatwo jest się utożsamić z bohaterami dzięki czemu chce się poznawać dalszą drogę Wendy. Film pięknie pokazuje miłość rodzeństwa (sióstr) i wątpliwości ludzi opiekującymi się osobami z autyzmem. W jednym filmie wykorzystano wiele stereotypów z serii "co może wydarzyć się w podróży" i pokazano co by było gdyby przeżyła je osoba nie sprawna w pełni umysłowo. Film polecam nawet jeśli ktoś miałby go oglądać dla małego, słodkiego psa bohaterki.

ocenił(a) film na 9
KRzymski

Autystyk to nie jest osoba niepełnosprawna umysłowo - poczytaj trochę (najprościej można by powiedzieć, że mózg autystyka pracuje nieco inaczej). Natomiast co do reszty podpisuję się dwiema rękami, nie wiem skąd tak niskie noty. Nie wiem też czemu film jest tak mało znany - ja wyłowiłem go na Tele5

KRzymski

Trzeba walczyć o swe marzenia mimo wszystko a najwięcej przecierpiał tylko chorzy i niepełnosprawni a zdrowi ich nigdy nie rozumieją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones