PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782110}

Zagłada

Extinction
5,5 16 248
ocen
5,5 10 1 16248
Zagłada
powrót do forum filmu Zagłada

Czy ja dobrze rozumiem... 50 lat temu wypędzili ludzkość do kolonii na Marsie, wiedzieli że ludzie kiedyś powrócą. Paru zostawiło sobie przez to wspomnienia i jedyne na co było ich stać to coś na wskroś pospolitego ruszenia w dniu ataku?

Sergi86

Tak, to jeden z najdurniejszych scenariuszy filmowych.

ocenił(a) film na 8
Sergi86

Źle rozumiesz. To były tylko urywki z ewakuacji jednego miejsca. Wyraźnie było powiedziane w filmie, że przygotowaniem było stworzenie ogromnej wojskowej bazy w podziemiach na pustkowiu, gdzie zgromadzone są wszystkie materiały niezbędne do zorganizowania odwetu i odzyskania "domu". Jak Wy oglądacie te filmy? Teraz już mnie nie dziwią te niskie oceny, skoro ktoś nie rozumie oczywistości podanych na talerzu.

paulinanerd

człowieku... oni przez 50 lat potrafili jedynie... uciec do innej bazy. czyli bzdura. oni przez te 50 lat mając taka technologie powinni lepiej sie zorganizowac.

ocenił(a) film na 6
paulinanerd

człowieku, zobacz jak na logikę beznadziejna jest ich taktyka. Na oko to była jakaś metropolia, pewnie z 3 miliony mieszkańców. A ewakuowali ile? 5? 10? No dajmy na to 20 pociągów. Nawet jak 1 pociąg to optymistycznie 500 osób, to daje raptem 10 tysięcy. Czyli jak ich genialny plan "obrony" przed kontratakiem z Marsa zakładał, że przeżyje go 3 tysięczne procenta (sic!) no to super taktyka po prostu :D

Jak moje szacunki są wyssane z palca (bo jednak trochę są) to popatrz na skalę mikro - ich wieżowiec. Z całego budynku uratowało się ile osób?
Połowa miasta zginęła od nalotów, druga od broni piechoty. A gdzie obrona przeciwlotnicza, gdzie systemy wczesnego wykrywania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones