PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782110}

Zagłada

Extinction
5,5 16 248
ocen
5,5 10 1 16248
Zagłada
powrót do forum filmu Zagłada

Zapowiadało sie świetnie, przewrotny element w fabule na ogromny plus, ale niestety wykonanie pozostawia wiele do życzenia, a szkoda :( + czy cos ominęłam, czy nie było wyjaśnione w filmie? Bo nie rozumiem jak to się stało, ze androidy opanowaly ziemie?

ocenił(a) film na 4
moncherrie

Wydaje się, że po prostu się broniły - i robiły to na tyle skutecznie, że ludzie uciekli.

Kicer

Nie broonily tylko mordowaly ludzi, tak samo raz sie bronia islamisci najezdzajacy Europe

ocenił(a) film na 4
moncherrie

Dokładnie, zmarnowany potencjał. Nie, nie wydaje ci się, ogólnie jak zaczniesz wgłębiać się w stanowienie świata to się kupy nie bardzo trzyma.

ocenił(a) film na 7
moncherrie

Ja nie bardzo wiem po co ludziom te dziwne przebrania i te garby na plecach? Poza tym po co wydawali te dziwne odgłosy?

simonetti

Sądzę, że to zabieg czysto techniczny dla zmylenia widza w pierwszej części filmu. Efekty dźwiękowe i dziwne przebranie miało nas umocnić w przekonaniu, że to "obcy" dokonali ataku na ludzi.

ocenił(a) film na 6
simonetti

W jednej z końcowych scen przybysz mówi, że nawet nie wiedzieli czy można na Ziemi oddychać. Wiec te skafandry po to aby mogli oddychać. Skoro na planecie od 50 lat żyły syntetyki to nikt nie wiedział czy nie zepsuły na tyle klimatu, że brakło tlenu. Wszystko w filmie jest tylko trzeba uważnie oglądać.

jesus66

Dokładnie.

ocenił(a) film na 6
jesus66

Masz racje. Ale po co mialy taki organiczny wyglad te kostiumy i inne szybki do patrzenia skoro czlowiek ma tylko oczy w jednym miejscu. Druga sprawa te odglosy... Brzmialy tak jakby wudobywaly sie z jakis robali. Trzecia rzecz, dziecko mialo dziur na wylot a sobie chodzilo a matka dostala tylko w bok i juz byla umierajaca

ocenił(a) film na 7
cykul

Kobieta miała uszkodzony układ zasilający. Mnie bardziej zastanawia kim jest główny bohater że go z takim poświęceniem bronili? Aczkolwiek z tego co widać na początku filmu pracuje w fabryce i zajmuje się elektroniką, wiec albo umie ich naprawiać albo tworzyć.

ocenił(a) film na 6
przemek_klaja

wiesz, co , mi się wydaję, że on jest jednym z pierwszych którzy zaczęli czuć, coś jak ta garstka buntowników - robotów w serialu Humans. Od niego się zaczęło i on poprowadził chyba pierwszy ruch oporu, w końcu pierwszy zabił człowieka , gdy inne roboty - jeszcze bezbronnie się temu przyglądały.

ocenił(a) film na 7
moncherrie

Roboty zaczęły czuć, i domagać się takich samych praw jak ludzie, a że nie umierają i można jej naprawiać, to szybko sobie poradziły z ludźmi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones