PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10468}
7,1 12 911
ocen
7,1 10 1 12911
7,2 10
ocen krytyków
Zagadka nieśmiertelności
powrót do forum filmu Zagadka nieśmiertelności

"The Hunger" to jeden z tych filmów, na których przez 3/4 ich trwania przebywamy na bezdechu. Genialny od strony wizualnej, doskonale zagrany i ta Muzyka... Jeden z najwspanialszych, najbardziej wyrafinowanych i niesamowitych obrazów jakie miałam okazję oglądać.

Kaileena_Farah

Muzyka fantastyczna - mój ukochany "Flower duet" z "Lakme" Delibesa, aktorzy genialni - przepiękne Denevue i Sarandon, wspaniała atmosfera erotyzmu, w dodatku z wyżej wymienionymi paniami...

...brak tylko najważniejszego, czyli napięcia, które powinno towarzyszyć oglądaniu horroru. Nie mówię o wiadrach krwi, mówię o dreszczyku, o siedzeniu "na krawędzi krzesła", czy choćby o jakichkolwiek emocjach - tego mi tu zabrakło.

Gdyby nie wampirza osobowość Denevue, naprawdę nie wiem, czy cokolwiek w tym filmie zasługiwałoby na miano horroru. Poniżej oczekiwań.

Isz_

Ja mam na to bardzo prosty sposób - nie odbieram tego filmu, jako horroru. Nie szufladkuję.
Wtedy smakuje doskonale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones