PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10468}
7,1 12 910
ocen
7,1 10 1 12910
7,2 10
ocen krytyków
Zagadka nieśmiertelności
powrót do forum filmu Zagadka nieśmiertelności

Powalił mnie ten film swoim mistycyzmem, FENOMENALNĄ !! muzyką, świetnym aktorstwem, niebanalną fabułą i nie tylko.....C.Denevenue jest po prostyu zniewalająca, S.Sarandon zresztą też, scena erotyczna z tymi paniami jest wręcz niezwykła, niesmaowicie zmysłowa no i ta muzyka której temu towarzyszy.....Niezwykły klimat niezwykły film...Ciekawi mnie tylko jedno bo choć ani razu nie pada w tym filmie słowo wampir to Miriam jest oczywiście wampirzycą....Czy ona nie miała tych charakterystycznych dla wmapirów zębów, że musiała zabijać tym "naszyjnikiem" ??? Może coś przeoczyłem ale takie odniosłem wrażenie....W każdym bądź razie to jeden z nielicznych filmów który zasługuje u mnei na 10/10 notę...

użytkownik usunięty
T_M_K

Całkowicie się z Tobą zgodzę - moim zdaniem jeden z najbardziej doskonałych, klimatycznych, wysmakowanych, przepięknie sfotografowanych filmów o wampirach.

ocenił(a) film na 1

A ja się niestety nie zgodzę z waszymi opiniami. Owszem, atmosferę posiada, jednak miejscami odrażający wręcz, nie podobał mi się w ogóle. ledwie wytrwałam do końca.

użytkownik usunięty
Seth_13

A czemu odrażający? Zachodzew głowę i nie wiem, więc najlepiej sama napisz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones