PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695409}
7,8 328 217
ocen
7,8 10 1 328217
7,6 49
ocen krytyków
Zaginiona dziewczyna
powrót do forum filmu Zaginiona dziewczyna

a tego, szczerze mówiąc, się nie spodziewałem. Nawet "drewno" Affleck tym razem jakoś daje radę.

ocenił(a) film na 7
adlerxx

Po prostu Affleck idealnie pasował do literackiego pierwowzoru. Nie miał za dużo do zagrania, wystarczyło żeby był drewnianym sobą.

ocenił(a) film na 5
korozjantka

Dokładnie.

ocenił(a) film na 8
Andy2008

Dobry

korozjantka

Hehe dokładnie, zawsze uważałem go za drewno, ale czuje jakąś sympatię do tego aktora, a po tym filmie nawet jeszcze większą.

użytkownik usunięty
infrared118

mimo to kotek zagrał lepiej (słodziak!)

ocenił(a) film na 8
infrared118

Affleck to ulubieniec Ameryki :)
Aktorsko to raczej średniak wystarczy porównać go z grą Rosamund Pike , jednak ludzie chcą go oglądać.

Dobry film swoją.

ocenił(a) film na 8
adlerxx

... a nawet bardzo dobry, przykuł moją uwagę pomimo, że niewiele w nim akcji, no i Ben Affleck gra trochę drętwo (chociaż lubię go). Jednak film ratuje rewelacyjna rola Rosamund Pike, ciekawa historia, no i doskonała reżyseria.

użytkownik usunięty
adlerxx

Mi też Affleck wyjątkowo nie przeszkadzał. Film dobry, nie jestem nim jakoś szczególnie zachwycona ale w ogólnym rozrachunku mi się podobał. Rosamund Pike była świetna. Rozumiem zachwyty nad tą rolą.

adlerxx

Rewelacyjny film.

adlerxx

Affleck nie jest adnym drewnem - obejrzyj sobie jego film z Rebecca Hall.
A TEn film jest chujowy i przewidywalny totalnie ;/

luza

Twoje prawo tak uważać. Moim prawem jest mieć przeciwne zdanie do Twojego. Pozdrawiam i nie używaj już brzydkich wyrazów, bo to dziewczętom nie przystoi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adlerxxz

Ale ty klaudia naprawdę jesteś kretynem, i to mocno zdesperowanym. Takie nieudolne "fejki" zakładać, nie masz nic innego do roboty? Przestań być trollem, to nie będę walczył z twoimi komentarzami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones