PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868024}

Zaginione miasto

The Lost City
5,8 34 858
ocen
5,8 10 1 34858
5,5 21
ocen krytyków
Zaginione miasto
powrót do forum filmu Zaginione miasto

Brad Pitt

ocenił(a) film na 5

58 lat a nadal gigachad. Jego materiał genetyczny powinien być sprzedawany za miliardy dolarów. Nadsamiec

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Sasayaki

Uwielbiam Pitta. Tak przy okazji tylko odpowiem, że jego biologiczne blizniaki z Angie niespecjalnie urodą wdały się w ona. Różnie to z genami. Jego brat Doug jest ok choć daleko mu do slynnego i starszego ale siostra Julie to trudno całkowicie dopatrzeć się podobieństwa.

StalowyGigant

Robert Redford jest przystojniejszy i bardziej utalentowany. Zresztą na początku Pitta porównywano do RR i dlatego zrobił taką karierę.

ocenił(a) film na 7
miko_klimkiew

Chyba żartujesz ;)

Ashganka

Nie żartuję, poczytaj trochę angielskich i amerykańskich gazet z lat dziewięćdziesiątych i zobaczysz jaką instytucją jest RR. Mówi Ci coś Sundance Film Festival. To dzięki Robertowi i jego fundacji to największy festiwal filmów niezależnych w USA i odbywający się w posiadłości w górach która należy do niego. Brad jeszcze długo musi pożyć żeby mieć taki status (mało realne że to zrobi) więc porównania mogły być tylko do RR a nie odwrotnie.

ocenił(a) film na 7
miko_klimkiew

Widzę, że nie zrozumiałeś uwagi o źarcie….

miko_klimkiew

Pełna zgoda, Redford jest gatunkiem samym w sobie :) acz Pitt świetnie swoją pozycję wybronił.

StalowyGigant

Mnie Brad Pitt nigdy się nie podobał jako mężczyzna. Ale w tym filmie mnie ubawił. i cieszyłam się jak go widziałam.

ocenił(a) film na 5
ignis_2

Pewnie za niski

StalowyGigant

za niskie oceny na pierdzilebie :)

ocenił(a) film na 3
ignis_2

Bo po to tam byl. Bialy przystojny silny facet, ktory sobie radzi do obśmiania jak klaun i zabicia po 10 min. Ten caly film to kontynuacka trendu upokarzania bialych hetero facetow.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
BartasBartas

nie wiem jakie Pitt miał operacje plastyczne, dla mnie nadal wygląda tak samo, liftingu czy medycyny estetycznej tez nie widzę, zmarszczki są? są i może dlatego nikt mu ingerencji nie wypomina.Sandra jeśli miała jakieś plastyczne to również bardziej młodo, teraz to lifting lub medycyna estetyczna i to nie powód do wstydu, ale należy o tym mówić aby nie wpedzac kobiety w kompleksy gdy patrza na Panie z okładek , w pewnym wieku tu zwisa tam się marszczy i samymi olejkami nic nie zdziałamy. Oboje wyglądają świetnie.

ocenił(a) film na 4
lila_2603

Masz racje. Chodziło mi o wypełniacze zmarszczek liftingi i takie tam. Operacji plastycznych ani jedno ani drugie nie miało. Ale z usług medycyny estetycznej to i sandra i brad nie ukrywali się że korzystali. Just google it. Więc mimo że brad świetny jest to jego wygląd to nie tylko geny a również drobna ingerencja lekarzy ;P

BartasBartas

Sandra na pewno miała operację nosa, ale nie przesadziła i wciąż jej twarz ma swój „charakter”. W tym filmie wygląda bardzo świeżo, ma świetnego lekarza/kosmetologa.

ocenił(a) film na 5
lila_2603

Bo stosuje hormon i odpowiednie sterydy od ponad 20 lat. Do tego dochodzą peptydy i korekty laserem + dobra genetyka i wygląda o 20 lat młodziej. Nie trzeba wtedy się bawić w skalpel. Tylko kuracje takie to kosmiczne kwoty.

ocenił(a) film na 5
MegaMaro

Dokładnie. Jakby jego matka puściła sie z ojcem Dany de Vito, to by grał krasnala w Alicji

ocenił(a) film na 5
maciekb80

;-) i tak mogło być

ocenił(a) film na 3
lila_2603

Hormon wzrostu

ocenił(a) film na 8
StalowyGigant

Brad Pitt spokojnie mógłby dostać oscara za role drugoplanową , gdyby akademia zwracala wogle uwage na filmu z tej kategorii

ocenił(a) film na 5
MocnyVito

Za role drugoplanową już dostal, acz nie słusznie

ocenił(a) film na 8
maciekb80

chodzi mi o TEN film

ocenił(a) film na 5
MocnyVito

No jak za takie role mają dawać oscara, to każdy powinien go mieć na półce. Max niech mu dadzą " złoty popcorn"

ocenił(a) film na 8
maciekb80

czyli tylko w poważnym filmie można dostać oskara ? wykreowana przez Brada postać to był majstersztyk

ocenił(a) film na 9
StalowyGigant

Totalnie się zgadzam :D uśmiałam się, film, do którego wrócę z pewnością! A Pitt - choć rola króciótka, ponownie udowodnił, że gość ma talent :D

StalowyGigant

Jest blondynem i ma poniżej 1,85 co z automatu wyłącza go z grona chadów

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
StalowyGigant

Co za troll.

ocenił(a) film na 5
StalowyGigant

Ojciec był pogodynkiem

maciekb80

Zawód, jak każdy inny. A jeśli ci to przeszkadza, to się lecz.

ocenił(a) film na 6
Sony_West

chyba nie zrozumiałeś, to był cytat z filmu, który sarkastycznie nawiązał do urody Pitta

ocenił(a) film na 6
stantom1982

przez ten cytat poplułam monitor XD

StalowyGigant

Slyszales o adrenochrom, nie, a slyszales sektcie masonskiej,pewno nie,ale wiesz napewno wszysko co tv gada

StalowyGigant

Eee tam. Paul Newman to był ktoś.

StalowyGigant

przecież 58lat to nie jest jakos duzo jak na swiat. tylko w polsce jest cos takiego ze po 30 facet ma beben i ledwo co sie rusza. i pamietaj ze on ma ogromna kase ktora poprawila mu wiele rzeczy nie ma czegos takiego jak dobre geny to mit.

ocenił(a) film na 5
rubczynski_k

Są dobre geny, ale są też różne wspomagacze medycyny estetycznej Brad Pitt pewnie ma i jedno i drugie

marcin_lendzion

nadal nie ma dobrych genow to wymowki ludzi co zazdroszcza innych wygladu czy innych rzeczy bawi zawsze. z naukowego pkt widzenia nie istnieja dobre geny i udowodniono to tysiace razy + pitt wiele razy w wywiadach kiedys mowil ze nie uzywal nigdy zadnych zabiegow ale i tak mu nigdy w to nie uwierzy wiec nie ma sensu mu o tym mowic.

ocenił(a) film na 4
StalowyGigant

i takich bardzo duzo nie tylko on

ocenił(a) film na 3
StalowyGigant

A co z Sandrą Bullock? Wygląda fenomenalnie, choć zauważyłam odrobinę botoxu w jej nieruchomym czole.
Ale i tak jest piękna.

ocenił(a) film na 6
mmagdalenam

Co ? jak wygląda? OKROPNIE ! i jeszcze na sile się ciągle lansuje na 30stki a ma już 60 lat i tego nie oszuka, a operacje to tylko uwypuklają !

ocenił(a) film na 7
StalowyGigant

ależ się uśmiałam! KOCHAM! ^^

ocenił(a) film na 6
StalowyGigant

Gorzej z Sandrą Bullock...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones