
Błyskotliwa, ale samotna pisarka Loretta Sage (Sandra Bullock) pisze popularne powieści romantyczno-przygodowe, na okładkach których występuje model, Alan (Channing Tatum). Alan tak się wczuł w rolę, że naprawdę myśli, że jest "Dashem" z powieści. Podczas trasy promującej swoją nową książkę Loretta zostaje porwana przez ekscentrycznego... czytaj dalej
Film sprawia wrażenie klasy b. Sandra jakby miała maskę zamiast twarzy. Channing sztucznie, nie pasował do roli, brak talentu aktorskiego? Zdziwiło mnie, bo obsada nie z pierwszej łapanki.
Brad.. za krótko.
Harry Potter jedyny z powołaniem, przekonywujący, gościa chyba się nie da nie lubić.
Ogólnie straszna...
58 lat a nadal gigachad. Jego materiał genetyczny powinien być sprzedawany za miliardy dolarów. Nadsamiec
Dobry. Świetne teksty, dawno się tak nie uśmiałam. Brad Pitt pozamiatał swoją małą rolą. Scena po napisach - miód, cud, malina.