PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868024}

Zaginione miasto

The Lost City
5,8 34 842
oceny
5,8 10 1 34842
5,5 21
ocen krytyków
Zaginione miasto
powrót do forum filmu Zaginione miasto

On wygląda jak goblin z serii filmów "Hobbit"

dingo21_filmaniak

Wedlug mnie wygląda jak ziemniak

dingo21_filmaniak

Akurat w modelach nie chodzi czy jest ładny czy brzydki bo dla każdego coś innego,ale o to jakie ma ciało i ogólna budowę

użytkownik usunięty
dingo21_filmaniak

Imo jest jednym z najprzystojniejszych gwiazdorów. Top 20

dingo21_filmaniak

on akurat zarabiał jako model zanim zaczął karierę w filmach

ocenił(a) film na 5
irminairmina

Imho nie ma nadziei dla tego świata, skoro ziemniaki zostają okrzyknięte "najprzystojniejszymi gwiazdorami".

dingo21_filmaniak

Mylisz sie, nie ma nadzei dla tego swiata, bo istnieja tacy debile jak ty.

dingo21_filmaniak

Jak Julia Roberts mogła robić za najpiękniejszą kobietę na świecie, to już wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 6
dingo21_filmaniak

jest ładny tylko ma beznadziejną fote na filmwebie

dingo21_filmaniak

Chciałbym jego zdjęcie, bo zbieram pokemony.

dingo21_filmaniak

"On wygląda jak goblin z serii filmów "Hobbit""
Oczywiście, oczywiście ty wiesz najlepiej, a cała reszta się myli.

Tępy, zakuty kartoflaku.

ocenił(a) film na 5
rhotax

Może i jestem kartoflakiem, ale z moim wyglądem nie pcham się przed obiektywy aparatów fotograficznych i kamer.
Inna sprawa, że wspomniana "reszta" to w większości idioci.

ocenił(a) film na 7
dingo21_filmaniak

No widzisz, a on się "pcha" i robi to z powodzeniem, bo jak widać ma z czym ;)

dingo21_filmaniak

Mnie on się nigdy nie podobał. Oglądałam z nim filmy. Ale nigdy nie rozumiałam zachwytu nad nim. A w tym filmie wyglądał okropnie. To już Daniel Radcliffe wyglądał lepiej. Cóż z tego,że Tatum pokazywał umięśnione ciało jak trzeba było patrzeć też na twarz. A ona niezbyt urodziwa. I jeszcze widać było makijaż. Brad Pitt też nie jest typem, który mi się podoba, ale jednak buzia mi się śmiała jak go widziałam. Nadrabiał draką z samego siebie. Podziwiam Sandrę bo wyglądać TAK w tym wieku to szacun. Ale nie miałam na kogo innego popatrzeć. I pomyśleć,że dawnoz temu ona grała w "ja Cię kocham, a ty śpisz" z dwoma takimi przystojniakami,że ciężko było wybrać. Chociaż i tak faworyt Bill Pullman prowadził. Natomiast w tym filmie faceci nadrabiali tylko żartami, nie wyglądem.

ocenił(a) film na 3
ignis_2

Szkoda , ze nie dostrzeglas ze Pitt byl tam tylko dla beki a nie aktorstwa

ocenił(a) film na 7
dingo21_filmaniak

A ja uważam że jest przystojny :) . Ludzie, rany to jest kwestia gustu. Każdy ma swój. Nie to co ładne tylko to co się komu podoba .... :)

ocenił(a) film na 4
dingo21_filmaniak

Fakt, że typ nadrabia budową ciała, gdyby ważył 65kg, to by żadna laska na niego nie spojrzała, bo by wyglądał jak osiedlowy dresik. Ale muskulatura mu bardzo pomaga.

ocenił(a) film na 10
dingo21_filmaniak

Akurat on jest mega sexi :)

dingo21_filmaniak

aktor ktorego przezywasz od hobbitow jest od ciebie przystojniejszy, inteligentniejszy, lepiej zbudowany, prawdopodobnie madrzejszy, bardziej doswiadczony zyciowo, ma lepsza kariere i z cala pewnoscia jest dojrzalszy. i kto tu jest hobbitem? jestes zazdrosnym, malenkim, nic nie znaczacym czlowiekiem w porownaniu do niego. szkoda, ze istniejesz, bo swiat jest przez to tylko gorszy.

ocenił(a) film na 5
Merciusz

No tak, świat jest przeze mnie gorszy, a nie przez tych morderców Rosjan. Brawo ty.

ocenił(a) film na 8
dingo21_filmaniak

Tak, jest przystojny a Ty masz ból dolnej części pleców :)

dingo21_filmaniak

zazdrośniczku :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones