PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392549}

Zaginiony lot

Termination Point
4,5 614
ocen
4,5 10 1 614
Zaginiony lot
powrót do forum filmu Zaginiony lot

oj słabizna...

ocenił(a) film na 3

Nie spodziewałem sie fajerwerków, nastawiłem się na średniej klasy S-F, i do pewnego momentu nawet tak było. Niestety tak porażający brak logiki w końcówce filmu i zero spójności, pozbawił ten film oceny 5, jaką zamierzałem wystawic:)

ocenił(a) film na 2
crusoe_3

Też nie spodziewałem się czegoś bardzo dobrego, ale po ocenie jaką tutaj ma myślałem, że będzie choć przeciętny.
Niestety, ten film zawodzi na całej linii. Zero napięcia, przewidywalność, naiwność i cała masa technicznych niedoróbek. Moim "ulubionym" momentem filmu jest oczywiście scena, gdzie amerykanie chcą zamknąć tunel za pomocą bomby :)

ocenił(a) film na 3
crusoe_3

Straszny szajs :/ :/

ocenił(a) film na 5
crusoe_3

Nie jest to dzieło światowej klasy, ale i tak był lepszy od tego co TVP zaserwowała nam tydzień wcześniej ("Ostatnie dni planety Ziemia" czy jakoś tak)! Za samo to daję 5/10.

crusoe_3

Film jest dziwny. Przeskoki do przyszłości i przeszłości są niezrozumiałe. W trakcie filmu pogubiłem się, gdzie oni w końcu są. Efekty specjalne są słabe. Sam motyw przewodni jest ciekawy, tylko koszmarnie wykonany.

crusoe_3

W pełni się z wami zgadzam! Film zapowiadał się dość ciekawie, niestety im dalej tym nudniej i bardziej niezrozumiale. Dlaczego samolot pasażerski otoczyły myśliwce? Dlaczego chciały go zestrzelić? I co to za jakieś przebłyski potem się pojawiły w samolocie - coś jakby duchy innych osób? Co to było?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones