PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720}

Zagniewani młodociani

High School High
6,1 5 463
oceny
6,1 10 1 5463
Zagniewani młodociani
powrót do forum filmu Zagniewani młodociani

1.Gdy okazało sie ze abdul jednak umie mówic tylko w innym języku
2.Stałe przeszukiwania przez goryla
3.Goryl nacierający na patelnie

ocenił(a) film na 8
crazy_e

A mnie się podobało jak jeden uczeń pisał test i był bardzo zadowolony, że mu dobrze idzie do czasu gdy zorientował się, że trzyma test do góry nogami :)
Albo scena jak pierwszy raz otwierają książki.
Pytanie pod koniec filmu :
- Kto pierwszy wykonał ,,księżycowy krok " (chodziło o to kto pierwszy chodził po Księżycu )
- Michael Jackson ! (powinno być Neil Armstrong )

ocenił(a) film na 9
gugugg

Mi sie podobał tekst
-zaraz, nie ma dziur!
-biore w dupe

:D

ocenił(a) film na 7
gugugg

Cały film dobry ale scena z książkami epicka :)

ocenił(a) film na 10
crazy_e

Ja jakbym chciał opisać moje ulubione sceny to bym musiał tu rozpisać cały film xD Wszystkie sceny były prześmieszne :D

ocenił(a) film na 7
crazy_e

Skejci wchodzący po schodach.

ocenił(a) film na 7
pl_reoz89

* scena "eortyczna", lol...
-o rany, jesteś dziewicą
- jeszcze nie zdjęłam majtek
- nie mogę!
I w tym momencie taki przeraźliwy pisk kota xD

*otwieranie książek... szczególnie ten jęk zachwytu ze strony klasy

* wiersze podczas poznawania klasy

crazy_e

Najlepsza była scenka gdy Clark podaje na imprezie czarnemu DJ-owi jakąś wyjątkowo rzadką płytę do zapuszczenia, konsternacja imprezowiczów, gdy usłyszeli 30-letni jakiś kawałek, a potem radocha gdy ten zaczyna nią robić skrecze i wreszcie te wióry, które zostały na jej powierzchni. To było niezłe:-) No i z tym księżycowym krokiem czyli "Moonwalking", a więc tym charakterystycznym przebieraniem nóg (jakby stopy się ślizgały), który był faktycznie znakiem rozpoznawczym Michaela Jacksona. Poza tym to co napisali moi poprzednicy powyżej.
Nie zgodzę się z tym, że komedia była słaba. Jak na film o trudnej młodzieży całkiem OK, skoro teraz nawet komedie "romantyczne" dla nastolatków ociekają gadkami o spermie, waleniu gruchy itp. Jeśli ktoś ceni sobie wdzięki Tii Carrere to tu można było po wielekroć podziwiać jej świetną figurę. Louise Fletcher to też jak zwykle wredny villain, choć łagodny - w końcu to komedyjka. Była tu bardziej zabawna i wzbudzająca politowanie, niż straszna; do psychopatycznej siostry oddziałowej z "Lotu..." było jej tu daleko. 6/10. Polecam.

Jack_Holborn

Ta skreczowana melodia to "Glen Campbell - Rhinestone Cowboy".

ocenił(a) film na 7
crazy_e

- Początek filmu, gdy główny bohater "parkuje" samochód i wszystko mu ginie,
- Gdy kocha się z sekretarką/administratorką i mówi "O mój Boże! Ty jesteś dziewicą. - Nie, po prostu ściągnij mi majtki.." :D

Ogólnie dzisiaj obejrzałem ten film i świetna komedia :) Solidne 7/10 to dobra ocena moim zdaniem, polecam film.

ocenił(a) film na 8
kontaktpatryk

Bez wątpienia wiersz Anferny'ego ;)

ocenił(a) film na 9
Kargolo

żryj warzywa

crazy_e

Jak Clark wjeżdża do dzielnicy gdzie będzie uczył i nagle na każdym kanale w radio leci gangsta rap :D

crazy_e

Jak wyżej napisane najlepsza scena to początek filmu gdy koleś jedzie do szkoły a tam na ulicach sami fani rapu z booboxami na ramieniu grającymi gangsta-rap :)
I parkowanie przed szkołą gdy koleś najpierw widzi miejsca zarezerwowane dla uczniów, S.W.A.T i gwardii narodowej a potem samo zabezpieczanie samochodów przed kradzieżą :)

Gdy chwilę później ukradli auto temu nauczycielowi to myślałem że zejdę na zawał ze śmiechu :)
Ogólnie film jest niezły :)

użytkownik usunięty
Mariusz1308

Dobre było (też w tej samej scenie pod szkołą) jak włącza radio a tam wszędzie czarna muza :))))))))))))))))))))))))

ocenił(a) film na 6
crazy_e

Mnie najbardziej podobała się początkowa scena demilitaryzacji wszystkich wchodzących do szkoły, kiedy na stół poszły siekiery, karabiny i metalowe drągi.

ocenił(a) film na 8
crazy_e

-Patrz, to ci kelnerzy!
-Właśnie, gdzie jest nasz obiad?!

ocenił(a) film na 6
crazy_e

1.Początkowa rozmowa z ojcem:
-Nie dasz rady! Skończysz z ogonem między nogami!
-Dam radę! Zrobię tam porządek i wrócę bez niczego między nogami!

2. Z rozmowy po pierwszych zajęciach:
- Mogłabyś mnie odwieźć? Gdzieś zgubiłem samochód.
- Pierwszego dnia wszyscy nauczyciele je gubią.

3. Informacja w wiadomościach:
- Znaleziono wrak Corvetty. Jak orzekli eksperci była niezastąpiona.

crazy_e

Moment kiedy przebierają faceta na pomniku przed szkolą w dresy i wkładają mu AK-47 w ręce :D

ocenił(a) film na 7
crazy_e

Z tą wuefistką było dobre:
-Ładnie pani w błękicie, podkreśla kolor oczu.
-Lecisz ma mnie napaleńcu?
- Skąd, nie śmiałbym.
-Czegoś mi brakuje? (i ta jej twarz z wąsami)

crazy_e

"Wychodzę, osłaniaj mnie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones