PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=195571}

Zaklęte serca

Mozart and the Whale
7,0 3 761
ocen
7,0 10 1 3761
Zaklęte serca
powrót do forum filmu Zaklęte serca

Oglądając film na początku nie mogłem nadążyć by czytać napisy, gdyż akcja początku filmu toczy się bardzo szybko. Później jenak zwalnia, czasami w momentach zupełnie niespodziewanych, co także w wielu wypadkach psuje film. A mówiąc o filmie muszę przyznać, że porusza ciekawą tematykę od psychologicznej strony co jest jego zdecydowaną zaletą. Czekałem na rozwój akcji, jednak niestety się zawiodłem. Myślałem, że scenariusz zaoferuje ciekawszy rozwój akcji, która moim zdaniem nie zdążyła się nawet rozkręcić i... koniec filmu.

Na pochwałę jednak zasługuje gra aktorska Josha Hartnetta. Świetnie wcielił się w rolę Donalda i chyba to ratuje cały film. Dobrze spisała się też Radha Mitchell, bo trzeba jej przyznać, że nie miała łatwej roli do zagrania.

ocenił(a) film na 5
Fishman23

Tematyka niebanalna, ciekawy sposób na urozmaicenie schematu komedii romantycznej. Przekonująca gra Harnetta. Akcja jednak rozwija się zbyt powoli i zbyt szybko się kończy, co psuje cały efekt.

ocenił(a) film na 8
Fishman23

a ja oglądałam z dubbingiem i jestem zachwycona!!! ambitny, wzruszający i niecodzienny scenariusz! Polecam;)

Fishman23

ja tez jestem pod wrazeniem filmu:) ogladalam go przez pryzmat zespolu siwetnie wykreowane postacie i cechy aspergera zarowno josh jak i randa posiadali inne cechy ale przez to bylo ciekawiej uzupelniali sie wzajemnie super :P

ocenił(a) film na 8
paula84

jestem swiezo po seansie i jestem pod wrazeniem.przede wszystkim scenariusz-ciekawy i niebanalny.gra aktorska-rewelacja.zwlaszcza hartnett zagral naprawde swietniei przekonujaco!!rezyser pokazal inne spojrzenie na milosc,uswiadomil nam ze kazdy moze kochac niezaleznie od dzielacych nas roznic.film nastroil mnie niezwykle optymistycznie i ciesze sie ze porauszyl tak delikatna kwestie gdyz dla niektorych tego typu choroby to ciagle temat tabu a przeciez nic co ludzkie nie powinno byc nam obce...
8/10

ocenił(a) film na 7
Fishman23

Scenariusz interesujący. Poruszona tematyka bardzo aktualna gdyż w końcu nadszedł czas gdy zaczynamy dostrzegać żyjących obok trochę "innych" ludzi. Hartnett znakomity.

ocenił(a) film na 8
Fishman23

Uważam, że ten film, mimo jego wad, jest bardzo wartościowy ze względu na jego temat. Brawo dla pary aktorskiej grającej głównych bohaterów, czuję, że są to ich najlepiej zagrane i najambitniejsze role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones