PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93644}

Zakochany kundel

Lady and the Tramp
7,6 120 940
ocen
7,6 10 1 120940
7,5 19
ocen krytyków
Zakochany kundel
powrót do forum filmu Zakochany kundel

Co myślicie o tym żeby powstała 3 część? macie pomysły o czym mogło być?

ocenił(a) film na 8
Izabela727

myślałam o tym :) dla mnie mogłoby być tak :
Annette ( siostra Chapsa - ta z niebieską obrożą ) jest zazdrosna o Lilly . Kiedy do miasta przybywa obnośny kabaret zaprzyjaźnia się z przebywającą tam córką Peg z pierwszej części ( jeśli ktoś nie pamięta to ta która w schronisku śpiewała o Trampie )- Sissi . Niedługo jednak maja jechać dalej - a Annette postanawia im towarzyszyć . tymczasem Lilly ma wyrzuty sumienia że to jej wina i postanawia znaleść przybraną siostrę . cała rodzina zaczyna szukać obu dziewczynek . Annette zaprzyjaźnia się z kundelkami mieszkającymi w ruinach starej dzielnicy - znajduje tam mądrą starsza suczkę Olgę. ona radzi jej aby wracała do domu - bo w pracy nie znajdzie szczęścia . Niedługo potem Olga ma szczenięta a Sissi i Annette pomagają jej - Olga jest chora. W jakiś czas później dziewczyny maja swój wielki występ . jednak w trakcie przedstawienia wybucha burza która staje się przyczyną pożaru w schronieniu Olgi i jej małych . obie ruszają na ratunek chorej przyjaciółce. Właśnie tam widzi ich Lilly która mówi reszcie rodziny gdzie się znajdują . wszyscy chca im pomóc w ratunku - ale z powodu ognia cała 7 ( Annette , Sissi , Olga i 4 szczeniąt ) zostaje uwięziona w płonacym budynku .Tramp wchodzi do środka ale każe reszcie zostać . Jednak Lilly ,Chaps Dannielle i Colette nie chcą sie na to zgodzić . Mimo sprzeciwu rodziców wbiegają do płonącego budynku z ojcem . ratują wszystkich - ale niestety ... Olga ratując swoje dzieci - ginie . jednak w ostatniej chwili przekazuje Annette ostatnia wole - prosi o znalezienie domu dla jej małych . Annette obiecuje .
po tym wraca juz do domu - i z pomoca rodziny znajduje dom dla szczeniąt . namawia też Sissi do spokojnego życia -m jednak ta odmawia i wyjeżdża ze swoim kabaretem . w czasie choroby ( poparzenia ) Annette i Lilly staja sie przyjaciółkami .

to moja koncepcja :) troszke nieskładnie napisane - ale mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi w tym streszczeniu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones