PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1434}

Zakręcony

Bedazzled
6,3 21 144
oceny
6,3 10 1 21144
4,2 4
oceny krytyków
Zakręcony
powrót do forum filmu Zakręcony

Majac przy sobie TAAAKA diablice, on dalej myslami byl przy jakiejs pospolitej dziewuszce...
Ja , na jego miejscu bedac, wyrazilbym jedno zyczenie, miast dziewieciu... ale za to DZIEWIEC RAZY... Jakie zyczenie? Niech to bedzie moja sprosna tajemnica...

Havard

W pełni popieram, ja na jego miejscu uczynił bym z niej moją niewolnicę, długo bym się raczej z nią nie znudził ...

exe13

Wreszcie odezwal sie ktos, kto rowniez lubi podstarzale, dobrze wygladajace i swietnie zbudowane baby
Przybijam piatke kolego

ocenił(a) film na 7
Havard

To mi też przybijaj :D

kowal1528

Popieram, Hurley jako diablica? Mmmmm:P

ocenił(a) film na 7
dazm

Aż dziwie się, że nie powstała druga wersja z alternatywnym zakończeniem... W końcu kończą mu się życzenia, a ten rzuca się na Hurley :D

kowal1528

Nie no, ostatnie jego życzenie jest:
Kochać się z Tobą:D All days long:D
I mielibyśmy happy end:P

ocenił(a) film na 7
dazm

i widzę, że sie zgadzamy, to co, ja reżyser I a Ty II? :D

kowal1528

scenarzysta:P Albo operator kamery, będe robić ujecia z bliska:D

ocenił(a) film na 7
Havard

haha świetny komentarz ;D

ocenił(a) film na 7
Thompston

Heh dobrze powiedziane. Jedna sprawa: on miał do dyspozycji 7 życzeń (o ile pamiętam).

użytkownik usunięty
Havard

To wykręć z komórki 666 i sobie zacznij spełniać marzenia.

ocenił(a) film na 7
Havard

Jak mam być szczery to wolałbym diablice od tamtej dziewuszki, której, ani imienia nie zapamiętałem... A tu o, pamiętam "diabeł" (zwana dalej diablicą) :D
A co do życzeń to chyba miałbym tylko 2^^ żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce i żebym miał lepszego farta do kobiet niż do tej pory;p

ocenił(a) film na 7
kowal1528

I żebym nigdy ciepłej nie musiał pić...:)

ocenił(a) film na 7
suchy72

"polać temu wyżej" xD

ocenił(a) film na 9
Havard

masz rację, a jakie podstarzałe? to jest rok 2000, 35 lat to jeszcze jeszcze :P

ocenił(a) film na 7
Havard

Ja też się właśnie przez cały film nad tym zastanawiałem, ale.... pamiętajmy że każde życzenie mało jakiś feler. Wyobraź sobie że po wypowiedzeniu "tego" życzenia diablica nagle zamienia się w odrażającą bestię, i co wtedy? :D

Ingenium

I wtedy by sie podzialo...

ocenił(a) film na 7
Havard

Też tego nie ogarniam.

ocenił(a) film na 10
Havard

Tez tak uważam. W sumie to oglądam ten film po raz setny, właśnie z powodu Hurley :)

Havard

Bo to jest właśnie miłość, tyle :)

mexym

Musiałem "przejechać" przez wszystkie komentarze, żeby na samym końcu doczekać się tej oczywistej odpowiedzi...

Havard

Rozumiem, drogi Kolego, że kręcą Cię monstra udające kobietę?
W takim razie cała Tajlandia jest Twoja :))))

DyletantFilmowy

Też chyba wolałbym tę Alison, niźli Diablicę:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones