PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 546
ocen
7,5 10 1 186546
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Rewelacyjny film

ocenił(a) film na 10

Do kina poszłam dzięki namowie przyjaciółki i praktycznie tylko dla Sama ;) Nie obejrzałam wcześniej zwiastunu, jakoś o tym zapomniałam, za dużo się chyba o tym filmie nasłuchałam, ale bardzo się z tego cieszę. Mogłabym pomyśleć, że to tanie romansidło z dramatem w tle, a jest inaczej. Nie do końca ucieszyłam się widząc pełną salę starszych kobiet i par, no wzruszający dramat na 100%, miałam takie wrażenie także na początku filmu, potem zaczęłam się dobrze bawić. Świetny humor, dobrze opowiedziana historia, nieźle dobrani aktorzy ( zaznaczam, że nie czytałam książki ). Po wyjściu z kina myślałam, że jeśli nie doprowadził mnie do łez, to mnie nie poruszył, bo jestem przyzwyczajona do ciężkiej tematyki, ale następnego dnia obudziłam się z kacem moralnym i stwierdzeniem, że czuję się bardzo poruszona. Gratuluję wszystkim, którzy przeczytali do końca i bardzo polecam obejrzeć, ale nie zwiastun, nędzny zbitek romantycznych scen, film jest o czymś zupełnie innym i innej relacji między bohaterami niż zwykła miłość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones