PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 628
ocen
8,1 10 1 366628
7,1 36
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

30.04.2013

ocenił(a) film na 8

21:15 tvp1

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Dzięki za informację :)

ocenił(a) film na 10
SzymonS1

Jak ktoś jest wytrwały to może obejrzeć w TVP 1 o godzinie 0:15.

użytkownik usunięty
bozo777

Bez przesady. Lepiej poczekać jeden dzień.

ocenił(a) film na 10

Racja, ale znam sporo maniaków, (w pozytywnym znaczeniu tego słowa) którzy z przyzwyczajenia oglądają filmy w nocy. Sam kiedyś jak nie było powtórki w następnych dniach to zarywałem nockę by obejrzeć "Lśnienie", "Leona Zawodowca" czy różne polskie filmy dla których nie ma czasu w "dziennej" ramówce.

użytkownik usunięty
bozo777

No jakby nie było innej możliwości to też bym oglądała w nocy (chyba należę do tego typu maniaków), ale zawsze sprawdzam czy nie dają w inny dzień o bardziej przystępnej porze.

ocenił(a) film na 8
bozo777

No właśnie ja obejrzę dzisiaj trochę pózniejszym wieczorem, tak samo w środę "Gorączkę" która poleci tylko przed północą bez powtórki na drugi dzień.

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

I co obejrzales?

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

Oczywiście panie Krzysztofie ...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

i co powiesz?

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

Postawiłem u buka na Borussię i ...

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

A tak poważniej to jest to w moim odczuciu dobry film, pomimo wydawałoby się (przynajmniej mi) przeciętnej fabuły, z zaciekawieniem śledzi się losy obydwu panów, ma taki trochę "dobijający" klimat .. ale to w końcu dramat, jutro warto też przypomnieć sobie 'heat" także na tvp1 ...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

ja wszystko przegralem najpierw je..na barcelona ktorej nienawidze nie weszlo z bayernem ze nie przegra a potem ukochany Real przegral z borussia na wyjezdzie a tez dalem ze nie przegra :/

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

Właśnie przed pierwszym meczem miałem dać na Borussie ale darowałem sobie, choć spodziewałem się że oni awansują już przed meczem, ale Bayern mnie kompletnie zaskoczył, sądzę że dziś też mogą jak najbardziej wygrać nawet na wyjezdzie ale bukmachera mi zamknęli bo dziś tylko do 16-ej ...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

ja wygralem 50 euro i koszulke jakiej chce druzyny to biore Realu. 50 euro na unibet trzeba obrocic 10 razy zeby obrocic. zabraklo mi punktu to play station 3 bym wygral
a za 1 miejsce tablet.

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

A ja gram u STS , bo Unibet to chyba tylko zakłady internetowe ale nie wiem bo przez sieć nigdy nie grałem ..

SzymonS1

Przykro mi. Liga Mistrzów.

Filip29

już stwierdzałem że obejrzę jutro o tej 21 a tu kolega mi o Realu przypomniał ... no cóż są rzeczy ważne i ważniejsze ;)

ocenił(a) film na 8
sucharex9

Dzisiaj oglądajcie ...

SzymonS1

Oglądam właśnie teraz :) i naprawdę świetny film :)

ocenił(a) film na 8
Szczera777

Czemu wczesniej nie napisalas bysmy sie zgadali slonce no.

ocenił(a) film na 8
sucharex9

Tylko Real!

ocenił(a) film na 6
Filip29

Całe szczęście nie mam Nsport i nie muszę wybierać, a ten film już dawno chciałem obejrzeć i nie było gdzie w normalnej jakości.

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

Ja nie mogłem się już doczekać to dzisiaj obejrzałem i nie żałuje. :)

whats_up

Hehehe następnym razem ;)

ocenił(a) film na 8
Szczera777

Dzisiaj będzie jeszcze szansa ...

SzymonS1

Wiem słyszałam :) No nie zaszkodzi obejrzeć jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 8
Szczera777

Na pewno nie zaszkodzi ale jest spora konkurencja w postaci "Poważnego człowieka" braci Coenów ...

SzymonS1

Zobaczymy ;)

SzymonS1

To na ch** ja to wczoraj do 2 w nocy na tvp oglądałem :(

ocenił(a) film na 8
netti

A ja oglądałem nawet do 02:45 ...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

A ja wlasnie ogladam:)

ocenił(a) film na 8
rodzyna132

Ja też , bo tvp kulturę mam niedostrojoną i nie mogę obejrzeć "Poważnego .."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones