PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1093}

Zapach kobiety

Scent of a Woman
8,1 366 622
oceny
8,1 10 1 366622
7,1 35
ocen krytyków
Zapach kobiety
powrót do forum filmu Zapach kobiety

Ja też uważam, że to świetny film i ani trochę nie był lakoniczny :) Ma piękną puentę i do tego rewelacyjnie oddaje hołd dla piękna (zewnętrznego i wewnętrznego) kobiety. Jednak widzę tu parę niedociągnięć. W scenie, gdy Frank i Charlie opuszczają dom jego brata, Charlie łapie go za ramię, a przecież on tego na samym początku nie znosił. Wątpię, by po tak krótkim czasie skrócili wobec siebie dystans. Kolejna scena: Frank ma zamiar zatańczyć z Donną tango (zaraz po tym jak się poznali), Charlie przed ich wejściem na parkiet tłumaczy, co gdzie jest - "Parkiet ma jakieś 20 na 30 stóp, jest pan na dłuższym boku, stoły są na zewnątrz". Po czym dodaje: "orkiestra jest tam" - wskazując jedynie ręką... Dla niewidomego powinna nie być to zbyt jasna informacja ;)
Jednak faktem jest, że film trzeba obejrzeć, Al zagrał brawurowo, rola Charliego też była niczego sobie. Podobał mi się w scenie, gdy Frank chciał do niego strzelać, zagrał naprawdę dobrze.
Do tego przeplatające się ukazywanie ważnych wartości życiowych - film na dobrym poziomie, polecam!

ocenił(a) film na 8
patusia12110

Mnie też właśnie zraziło to wskazanie na orkiestrę... Pamiętam scenę, jak Frank leżał zrezygnowany w łóżku gotowy na śmierć, a Charlie próbował go zachęcić do życia słowami: "proszę spojrzeć jaka piękna pogoda za oknem"... :| (ps. Cytat może nie być dokładny, pisałam z pamięci)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones