PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 477
ocen
7,6 10 1 222477
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Nie zauważyłem w filmie momentu jak Roszpunka waliła Flynna swoimi włosami ( było to w zwiastunie ) wycieli, czy może to tylko taka dodatkowa scena ?

jakeziom

Ps. Wie ktoś może ? :d

jakeziom

Ja nie wiem, ale wycięli również scene, jak Julek obrywa włosami z góry, a koń się śmieje :P

kimiyume

alo chyba o to chodzi bo ja byłem dzisiaj na filmie nie zauważyłem takie sceny

ocenił(a) film na 8
jakeziom

To prawda, wycięli parę scen ze zwiastunu... No cóż, może ukażą się one na dvd w dziale "wycięte sceny"? Pamiętajcie, że zwiastun jest tworzony z kilku scen na długo przed ostatecznym montażem...

ocenił(a) film na 9
jakeziom

z tego co pamietam to nie bylo tez takiego momentu, gdy Flynn mowi do Roszpunki ,,Opowiedz mi cos o sobie...tylko krotko'' ;D
to tez bylo w ktoryms zwiastunie, a nie przypominam sobie zeby to bylo na filmie :)

milka_1

Coś sobie uświadomiłam. W całym filmie ani razu nie jest pokazane aby włosy Roszpunki miały swoją wolę, tzn. aby "żyły" to główna bohaterka nimi rzuca. Pewnie dlatego nie pokazali tej sceny ze zwiastunu jak włosy dają wycisk Flynnowi ;)

ocenił(a) film na 8
jakeziom

Sceny z ' żywymi' włosami były tylko testowymi animacjami włosów Roszpunki, a marketingowcy Disneya stwierdzili że będą w sam raz na trailer. Tak samo ze spuszczaniem z wieży włosów przez Roszpunkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones