PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 477
ocen
7,6 10 1 222477
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Witam. Nie chcę tracić czasu i się rozczarować, więc pytam czy spodoba się to osobie dorosłej?
The Secret of The Kells dla przykładu mi się podobało.
Muzyka dobra?

ocenił(a) film na 5
apon

Myślę, że może się spodobać. Ja może i osobą dorosłą jeszcze nie jestem, ale generalnie nie przepadam za tego typu 'nowymi bajkami Disneya';wolę te strasze, jednak film w sumie mnie nie rozczarował. Były zabawne dialogi, ciekawa grafika i ogólnie całkiem pozytywna bajka ;)

ocenił(a) film na 10
apon

co rozumiesz przez 'osobę dorosłą' 20 lat, 30 lat, czy ile? Zaliczam się chyba do 20-tki, mi się podobał, moją mamę zaciekawił, ale ona w zasadzie nie lubi bajek.

Vanesa

Osobę pełnoletnią.

ocenił(a) film na 10
apon

cóż, w takim razie, na pewno Ci się spodoba. Muzyka dobra. Fabuła również.

Vanesa

Niedługo się okaże :). Dzięki.

apon

25+ i się podobało ;)

apon

No to daj znać! :D
Mi się tam STRASZNIE podobało! I osobom 40+ też. XD Także wiesz... ;) Warto zaryzykować!
A jak Ci się wyadje na Twoją intuicję po zobaczeniu zwiastunów?? :D

apon

A muzyka ŚWIETNA! I mam tu na myśli także ścieżkę dźwiękową!! ;D
Np. Kingdom Dance lub Campfire!!! :)

Pisarka

Campfire moje ulubione ahh...rozmarzyć się można

bartekbasista

Dokładnie. ;)
I jeszcze ta muzyka w tle kiedy czekają w łódce na lampiony... ;)

Pisarka

Cudo no nie. Soundtrack jest niesamowity. Tylko mam takie wrażenie że w filmie jakoś nie można go docenić, tylko poza nim.

ocenił(a) film na 5
apon

Ja bym powiedział, że nie, ale wszyscy moi "dorośli" znajomi byli zachwyceni :)

ocenił(a) film na 8
apon

myślę że się spokojnie spodoba oglądałem to z ciocią i kuzynką i kuzynem i normalnie można się uśmiać , nie lubię tylko tego jak śpiewają ale reszta jest super

ocenił(a) film na 10
FromWest

no nie. Piosenki wykonywane przez Kasię Popowską są fantastyczne i jak w ogóle mogły się nie podobać. Ok, nie hejtuję. Ale chociaż przyznaj, że są dobrze wykonane i mogą być męczące jeśli odbierasz je jak w Bollywoodzie :)

apon

Jeśli ktoś wychował się na disnejowskich klasykach to na pewno :)

ocenił(a) film na 9
apon

jestem wychowana na klasykach disneya ale powiem, że fajna bajeczka podobała sie i mnie i mojej mamie (ja 30+, mama ponad 50 ):)

ocenił(a) film na 10
apon

Disney i Pixar robią filmy które nadają się zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

ocenił(a) film na 9
Jacob Voorhees

Zdecydowanie polecam bez względu na wiek :)

ocenił(a) film na 10
apon

Ja osobiscie zakochałem sie w tej animacji, dwa dni temu obejrzałem sobier to poraz pierwszy i obecnie jestem juz po 4 seansach. Piekna animacja postaci, pare poządnych humorystycznych gagów, i swietne piosenki, do tej pory nie wierzyłem, że nowe bajki disneya moga trzymać taki poziom biorac pod uwage to co puszczają na ich kanale telewizyjnym, aczkolwiek ten film tak jak Merida waleczna wróciły mi wiarę w ta wytwórnie. Polski dubbing tez jak w dużej części animacji trzyma poziom, bałem sie trochę o Julię Kamińską, bo Maciej Stuhr aktorstwo ma we krwi podobnie z podkłaqdem głosowym, ale wszystko wypadło bardzo pięknie i przekonała mnie Roszpunka z jej głosem :). Osobiście dałem 10/10 i trochę mi smutno, bo chciałbym więcej i więcej takich bajek :P

apon

Ja osobiście uwielbiam tą bajke. A swoje dziecko wykorzystuje do oglądania z nim tego filmu, bo głupio mi w moim wieku ogladac bajke

ocenił(a) film na 10
apon

Cudowny film. A mam 26 latek. Dziwne trochę...

apon

podobac? hmmmmmmmmm.......podobac dla mnie to sie moze pogoda, dla filmow disneya / produkcji pixar / bajek dreamworks oraz wielu utalentowanych rezyserow i artystow jak w Secret of kells - trzeba poswiecic cala swoja uwage, zrobic duzo miejsca na łzy, jeszcze wiecej na smiech, a w klatce piersiowej odrobine wiecej przestrzeni bo u mnie kazdorazowo sie powieksza kiedy ogladam takie filmy, wiec komus moze sie przydarzyc cos podobnego :) oby ich bylo jak najwiecej. Polecam.

desire0

Nie unoś się tak. Obejrzałem dzisiaj, dobre, ale Kells 100x lepsze.

apon

nie o unoszenie sie rozchodzi :)) waga nie pozwala, chodzi o zachecanie do oddania sie bajce :) rzadko kto to potrafi

ocenił(a) film na 8
apon

Mam 28 lat a moja żona 31 i oboje obejrzeliśmy i uważamy tę "bajkę" za najlepsze arcydzieło disneya ostatnich lat. Piękna grafika, wizualnie najlepszy film animowany.

ocenił(a) film na 10
apon

23 lata i oglądnełem ju ż3 razy :D

ocenił(a) film na 9
apon

Pewnie , że się spodoba :)

ocenił(a) film na 10
apon

Ja mam 18 lat i uwielbiam ten film

ocenił(a) film na 9
apon

Ja mam 22 lata na karku a piałam ze śmiechu jak głupia xD :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones