PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Animatorzy i tym razem podchodzą porządnie do swojej pracy, skoro już teraz chwalą się wstępnymi szkicami - galeria na stronie. Jeśli i ta animacja trafi do kin w 3D to powiem otwarcie, że nie jestem zachwycony, bo jak można pchać komputerowe bajery do świata baśni. Owszem, nie przeczę, dałoby się pewne klasyczne opowieści zobaczyć na dużym ekranie w 3D np. Jasia i Małgosię ładujących wiedźmę do pieca (pięknie by to wyglądało w 3D), ale bez jaj :).
Niepokoi mnie zmiana oryginalnego tytułu z "Rapunzel" na "Tangled". Nie daj boże twrócy jeszcze całkowicie zmienią scenariusz, by chłopcy mogli stadami przyjść do kin, a sie zachlastam :).
Widać, że Disney jest zdesperowany. "Księżniczka i żaba" z "księżniczką" w tytule rzeczywiście nie przyciągła rzeszy przed duży ekran, no ale jeśli już twórcy chcą robić coś oryginalnego w "Roszpunce", to niech zachowają 100% zgodność z oryginałem. W końcu w oryginalnym przekładzie z niemieckiego w baśniach braci Grimm jest bardzo wiele dwuznaczności :).

Pozdrawiam!

akira894

też wolałabym żeby nie było w 3D :/ znając życie i tak mi się spodoba, ale np miło było wrócić do baśni Disneya w postaci "Księżniczki i żaby", do takiej klasycznej wersji bajkowej...
No nic, pożyjemy zobaczymy

sangomaho

Jedno dobrze zwiastuje temu filmowi: muzę pisze Alan Menken, a więc zapewne będzie musicalowo i - bardzo być może, że w stylu "starego, dobrego Disneya". Choć to animacja komputerowa. :P

Davus

No, przynajmniej wikipedia i imdb tak twierdzą, bo filmweb podaje inne nazwisko kompozytora. :|

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones