PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 477
ocen
7,6 10 1 222477
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Film bardzo mi się podobał, aczkolwiek dubbing Julii Kamińskiej moim zdaniem był momentami tragiczny i strasznie drażniący.

użytkownik usunięty
Iwnnana

Wg mnie super dubbingowała

Iwnnana

Była Ok. Nie tak dobra, jak Stuhr, ale OK - zastanawiam się jedynie, kto tłumaczył jej teksty! Np. jak można tekst: "And I want something I want / Something I tell myself I need / Something that I want / I need everything I see" z piosenki na napisach przetłumaczyć na "Każdy chciałby tak mieć [coś tam, coś tam] król i cieć"!!! Jak się ma jedno do drugiego, bo nie widzę związku???? :P

ocenił(a) film na 8
Davus

pomyśl też o tym, że piosenka po przetłumaczeniu dosłownym mogłaby być niemożliwa do zaśpiewania z tą samą melodią dlatego ten tekst zmieniają by można go było zaśpiewać z tą samą melodią co w oryginale.

ocenił(a) film na 10
Iwnnana

mnie też się dubbing podobał, chciałbym słyszeć taki dubbing na co dzień.

Iwnnana

Moim zdaniem wyszło jej bardzo naturalnie, mimo ze nastawialem sie negatywnie dot ego, ze to ona bedzie podkladala glos roszpunki
IMHO Stuhr srednio wypadl w roli Flynna w stosunku do Zachary'ego Levi

ocenił(a) film na 8
pancor

Zgadzam, się z tym, że Shtur w porównaniu z Zacharym Levi wypadł baaaaaaaardzi blado... w oryginale Flynn miał sto razy ładniejszy głos. A dubbing Roszpunki wg mnie był rewelacyjny, a co do tekstu pisenki z napisów to przecież nie ona tłumaczyła...

użytkownik usunięty
Iwnnana

SPOILER:
Zachary Levi i Mandy Moore wypadli o wiele lepiej, ale polski dubbing był OK. Głos Julii był trochę wkurzający kiedy rozmawiała z Maximusem (podczas ich pierwszego spotkania)... Ale piosenki wyszły świetnie, a nawet można powiedzieć, że dwa razy lepiej niż w orginale, a Struh był niesamowity (aż dziwne, że jego głos pasune i do "samolubnego cesarza" Kuzko i do najprzystojniejszego i najzabawniejszego faceta Disneya - Flynna, czy raczej "Julka" xP) i do tego jak cudnie śpiewał!

Piosenki do filmu śpiewała Kasia Popowska :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones