PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

wolałam ją jako blondynkę niż brunetkę. Dla mnie powinno zakończyć się tak, że nawet po
ścięciu mogłyby odrosnąć znów "magiczne" włosy ;D

LivPierce

Przecież wtedy trzymanie młodej w wieży nie byłoby konieczne :)

ocenił(a) film na 10
aariciaa

A ja okropnie ubolewam nad faktem, że Flynn tak krótko jej te włosy obciął! Już mniejsza, że brązowe, ale ta nowa fryzurka jest tragiczna :P

RyczPie

Dokładnie, jakby jej tak chociaż do łopatek zostawił. Ale w sumie, czego się spodziewać po umierającym mężczyźnie, ucinającym włosy potłuczonym szkłem i to w dodatku jednym ruchem. Jemu pewnie wszystko jedno było.

ocenił(a) film na 10
fati96

A wedlug mnie nowa fryzura jest fajnia.Roszpunka wyglada na jeszcze piekniejsza a takze robi prawdziwa kobiete

ocenił(a) film na 9
ZuzannaZofia

Ja też wolę Roszpunkę jako brunetkę...
I jest w niej bardziej podobna do swojej mamy.
Poza tym gdyby odrosły magiczne włosy dziewczyna nie zaznałaby spokoju, bo wszyscy chcieliby skorzystać z ich magicznych właściwości...

ocenił(a) film na 10
chromczan_fw

Wlasnie by sie dziewczyna meczyla zapraszam do przeczytania mojego pomyslu na sequel

ocenił(a) film na 10
LivPierce

Jeśli chodzi o kolor włosów Roszpunki, to wydaje mi się, że blond włosy sprawiały, że wyglądała nieco dziecinnie, natomiast jako brunetka (a w zasadzie to chyba raczej szatynka) bardziej spoważniała :)
Co do długości, to wydaje mi się, że jak Flynn (Julian) by ich nie obciął i tak miałyby taką samą długość, jak miała pod koniec filmu. Bo zauważcie, że pasemko, które od dzieciństwa miała brązowe było bardzo krótkie, ale w momencie kiedy Gertruda go przycięła było trochę dłuższe...

ocenił(a) film na 10
Chanelka_2_2

Fakt w blond wyglądała na 16-latke a w krótkich na 19-latke :)

ocenił(a) film na 10
LivPierce

Ja ubolewam nie nad włosami, ale nad imieniem Juliana.. Wolę Flynna, a nie Julka ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones