PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 204
oceny
7,6 10 1 222204
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

...to chyba bym się popłakała...zwłaszcza, że z kształtu twarzy, a zwłaszcza bródki przypomina mi
mojego partnera.

W końcu jakaś męska postać u Disney'a odchodząca od schematu cukierkowego lalusiowatego
księcia. Ogólnie bohaterowie bardzo ciekawi i żywi, animacja piękna, zabawna i wzruszająca :) O
wiele bardziej mi się podoba niż Kraina Lodu :)

Ciągle zmieniam ocenę z 8 na 9 i odwrotnie, no nie mogę się zdecydować :D

ocenił(a) film na 8

Ten film w ogóle jest taki, że równie dobrze można by go nakręcić z prawdziwymi ludźmi. Jestem pod wrażeniem osobowości bohaterów, zwłaszcza przebiegłej czarownicy, która wmawiała Roszpunce, że ludzie są źli, a ona sama była najgorsza (przykład z obciętym kosmykiem). To naprawdę nadawałoby się do jakiegoś thrillera :) Ja zauważyłam, że te animowane postacie świetnie wyrażają emocje, nie tak kreskówkowo, tylko ludzko i pewnie dlatego Julek przypominał Tobie chłopaka. Ja się wzruszyłam jak pojawił się strażnik z informacją dla pary królewskiej o powrocie ich córki...

Ten film jest bardzo realistyczny i w zasadzie poza magiczną rośliną i jej cudownym działaniem wszystko może wydarzyć się naprawdę. Jest też bajkowy, magiczny i ma bardzo fajne piosenki (marzenie mam, marzenie mama... ). Ma też przesłanie, że warto walczyć o marzenia, że trudno jest się odważyć i zrobić coś wbrew innym. Koń służbista też jest fajny, fajniejszy niż nie jeden pierwszoplanowy bohater w innych, znanych bajkach... Po prostu cudo!

ocenił(a) film na 3
umberella

Mnie właśnie najbardziej podobał się ten koń-antagonista ;) Niesamowicie pomysłowa, nieszablonowa postać.

ocenił(a) film na 8
furmanicz

Mi podobało się tak dużo, że nie mogę się zdecydować co najbardziej.

ocenił(a) film na 3

to współczuję. ale nie jest chyba też takim nudziarzem tryskającym tanimi tekstami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones