PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Hymm

ocenił(a) film na 6

Kiedyś Disney robił bajki z jakimś przesłaniem - tutaj jakoś go nie zauważyłem za film 5 ale
animacja jest naprawdę bardzo fajna mimo że nie lubię tej komputerowej (jestem fanem starej
szkoły) dlatego 6.

W każdym razie dobre na święta z rodzinką ale nic więcej.

ocenił(a) film na 10
NeuroRoberto

A mi się bardzo podobała
Szczerze powiedziawszy zauważyłem że Disney zmienia kierunek. Kiedyś w bajkach księżniczka poznawała jakiegoś księcia itp. itd. Teraz natomiast jak np. w Zaplątanych czy Meridzie Walecznej albo niedawno powstałej Krainie Lodu wcale nie chodzi już o poznanie księcia tylko twórcy pokazują nam różne inne rodzaje miłości (chociaż w Zaplątanych nadal Księżniczka poznaje miłość swojego życia i na dodatek jest to złodziejaszek) to w następnych produkcjach jak wcześniej wspomniana Merida Waleczna pokazuje miłość matczyną a w Krainie Lodu pokazuje się miłość siostrzaną.
Co do animacji to mi bardzo się podoba ta komputerowa cały świat wydaje się bardziej kolorowy i żywszy.
Ale to moja skromna opinia. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
kuba000078

W Każdej Bajce czy filmie animowanym czy normalnym Disneya zawsze jest pokazane przesłanie mniej ukryte czy wiecej ale zawsze jakieś jest...

ocenił(a) film na 8
kuba000078

sama bym tego lepiej nie ujęła^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones