PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Kiedy po raz pierwszy spotykamy Roszpunkę, ma 17 lat. Kiedy razem z Flynnem zwiedza królestwo i widzi lampiony - obchodzi 18. urodziny. Ale wiek Flynna nie jest znany. Na blogu Zaplątanych pewna kobieta, rzekomo pracująca przy animacji, napisała, że ma 26 lat. A według was...?

ocenił(a) film na 10
MrsRider

Ja też się tym interesowałam, gdzieś czytałam artykuł że po jego zachowaniu i wyglądzie można wnioskować że ma od 22 do 28 lat. Według mnie Flynn ( Julek) ma około 24 .

zapltanawfilmy

Ja obstawiałam na 21-24, ale skłaniałabym się bardziej na 22-23. Po prostu... 26... nie wygląda na tyle. :D O różnicy wieku między nim a Roszpunką to już nie wspomnę (8 lat!), bo w tamtych (jakiekolwiek to były, w każdym razie zamierzchłe) czasach to naprawdę niewiele...

ocenił(a) film na 10
MrsRider

Szkoda, że twórcy nie określili wieku Flynna w filmie. On i Roszpunka byli razem, czyli nie mogło ich dzielić zbyt wiele lat. Cóż....jego wiek w każdym razie pozostanie póki co tylko spekulacją. ;D

zapltanawfilmy

Jak wiele rzeczy w tym filmie. :D W każdym razie, Flynn ma 20 (ileś) lat, ani starszy, ani młodszy się nie wydaje... ^^

MrsRider

Ja obstawiam że około 20 góra 23 lata więcej nie... młodszy nie jest a starszy też ... mam wrażenie że jest o jakiejś 2 - 3 lata starszy od Roszpunki nie więcej chociaż Flynn może być młodszy .. może też mieć z 19 lat ... po prostu Roszpunka wyglądała młodo nawet młodziej niż na 18 lat ja tak bym jej obstawił 16 - 17 lat nie 18 ... nie wiem czemu poza tym Julek na pewno ma ok. 20 albo góra jak mówiłem 23 lata bo tłumaczy jej podczas rozbicia emocjonalnego Roszpunki że jej zachowanie jest normalne ... czyli można wywnioskować że na pewno jest po okresie dorosłości i dojrzewania...

indy90

A co do 26 lat nie dałbym mu tyle raz że z wyglądu wyglądał na młodszego a dwa że by była zbyt duża przepaść wiekowa między nim a Roszpunką więc po prostu nie wierzę w to jak mówiłem daję mu od 19 - 23 lat nie więcej i mniej...

indy90

Taaa, jeśli o to chodzi, Disney jest dość konserwatywny, więc Flynn nie powinien być starszy od Roszpunki niż 4 lata... Ale może teraz postanowił złamać konwenanse i Flynn JEST o to 8 lat starszy, chociaż (może dlatego) nie wymienia się jego wieku?
Z drugiej strony, nie zawsze wygląda się na tyle lat, ile się ma (choć u Flynna mentalność nie wskazuje raczej na dwudziestosześcioletniego mężczyznę - nie jest głupi ani niedojrzały - przez większość czasu - ale to jednak nie to). Dla mnie Roszpunka na pierwszy rzut oka też wyglądała na troszeczkę młodszą, przynajmniej jako blondynka.
Tutaj mamy wiele ciekawych hipotez: http://amelanniza.blog.com/tag/how-old-is-flynn-rider/
Ale jednak temu, że Flynn ma 19-24 lata przeczy TO:
http://hellyeahtangled.tumblr.com/post/2099951090

MrsRider

Ja jednak doszedłem do wniosku że twórcy filmu być może celowo nie podali wieku Juliana może dla tego żeby odbiorca filmu sam ocenił jego wiek ... ja np oceniam Julka i klasyfikuję jego wiek 20-23 lata nie więcej .... a co do Roszpunki to w długich blond włosach wyglądała bardziej dziecinnie niż w krótkich włosach ... W blond włosach powiedział bym że Roszpunka ma 15 - 16 lat nie 18 natomiast jak miała już krótkie to wyglądała doroślej i już widać było że może mieć 18 lat...

ocenił(a) film na 8
MrsRider

Temat już być może nieco stary, ale niedawno powstał serial animowany "Zaplątani" i w jednym z odcinków akcja cofa się o 8 lat. Flynn wygląda w nim dokładnie tak jak "współcześnie", więc wnioskuję, że musi mieć co najmniej 26 lat lub więcej. Gdyby w retrospekcji prezentował się chociaż trochę inaczej, można by wnioskować, że jest młodszy, ale, jak wspomniałam - tak nie jest ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones