PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Ten koń absolutnie wygrał całe show. Takiej postaci, tym bardziej niemej, nie widziałam w żadnej
bajce już dawno. Ogólnie bajeczka bardzo dobra, zabawna, wzruszająca no i wszyscy żyli długo i
szczęśliwie. Roszpunka jak dla mnie jedną z piękniejszych księżniczek Disneya, a te jej wielkie
zielone oczy były po prostu cudowne. A Julian to Julian. Przystojniak jakich mało, pokuszę się o
stwierdzenie, że tuż po Johnie Smithie największe ciasteczko Disneya.

ocenił(a) film na 10
fati96

Zgadzam się z Tobą we wszystkim co napisałeś/powiedziałeś w 100%. Film absolutnie genialny!

fati96

I wiedźma wyglądająca jak Cher.

ocenił(a) film na 8
bemol33

a zastanawiałem się kogo mi przypominała.. ;)

ocenił(a) film na 8
fati96

masz racje, koń Maksymilian mnie rozbroił dosłownie:D a Roszpunka baaaardzo podobna do mojej koleżanki te same usta i oczy( no nie aż takie wielkie) nawet z charakteru ją przypomina bardzo. Po tym jak zmieniła kolor włosów bardzo dobitnie widać ile uroku dodaje dobrze dobrany odcień farby:P

dzikudzina

Maximus a nie Maxymillian.

fati96

Koń, który zachowuje się jak pies genialny :)

Lokepine

??????mnie ten kon osobiscie irytowal bardzo i nie podobal mi sie wcale

dzikaxxx

A masz psa? :)

ocenił(a) film na 9
fati96

Też lubię tego konia :) Scena, jak sfochowany podawał Julianowi kopyto na zgodę, rozwaliła mnie, hahaha

ocenił(a) film na 3
fati96

Czy tylko dla mnie postać konia była najgorszym aspektem filmu? Nie był zabawny tylko irytujący, wyrwany z kontekstu i niesympatyczny. Gdy tylko się pojawiał mobilizował mnie do wyłączenia tej durnej bajki i pozostawienia jej bez oceny.

ocenił(a) film na 1
ShaggyTM

Zgadzam się. Max był trochę irytujący, który pojawił się nie wiadomo skąd i poco. Mimo to kilka scen z jego udziałem było fajnych. Tak samo postać kameleona również irytująca. Ogółem nie przepadam za zwierzęcymi postaciami chociaż czasem są wyjątki.

ocenił(a) film na 9
fati96

Zgadzam sie z tym co napisales/as choc mi rowni mocno podobal sie Kameleon ;)))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones