PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 503
oceny
7,6 10 1 222503
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Po wyjściu z kina naprawdę byłem miło zaskoczony. Spodziewałem się jakiegoś gniotu, a okazało się, że jest lepsza od Shreka 4 ever! Naprawdę polecam!!!
P.S. Wg mnie najlepszą postacią był konio/pies Maximus, jego miny i zachowanie są po prostu fantastyczne.

ocenił(a) film na 8
tojek88

Tak, film bardzo dobry.. choć bywało lepiej. Jeśli miałabym ocenić go pod względem:

*fabuły> oryginalnie przedstawiona historia Roszpunki, chociaż są tam stałe Disney'owskie, jak miłość, wiara w marzenia i oczywiście dobre zakończenie;]

*muzyki> zlinczujcie mnie, ale.. pan Menken się powolutku wypala? Tzn, ogółem wypada ok, ale piosenki.. O nie, w całej historii, powiedzmy, nowożytnego Disney'a na miejsce każdej jednej znajdzie się kilka lepszych.. Po prostu nie ma takiego motywu przewodniego. Jedyne co mnie wciągnęło to muzyka do napisów..

*scen> to trzeba przyznać, są dobre, już nie wspominając w 3D;] Lecz nie tylko pod względem reżyserii ale także pomysłu. Niewątpliwie lampiony, a także scena pod koniec filmu, gdzie.. łezka aż się zakręciła.. nie chcę spoilerować, ale kto widział na pewno wie ocb

*humoru> tym razem Disney się popisał^ Pascal i Max.. te postacie rozbrajają konkretnie;]

*postaci> Flynn jak to facet, bywało takich paru w tej dekadzie, ale Roszpunka- ma charakter. Różni się znacznie od swojej poprzedniczki Tiany, bardzo młodzieńcza, aż czuje się ducha 18tki;]

*polski dubbing> głosy jak dla mnie ok, ale faworytem zdecydowanie jest Roszpunka- Julia Kamińska i jej śpiewający odpowiednik- Kasia Popowska -słodki, uroczy, ujmujący..

*animacji> a to raczej nie trzeba nic mówić.. Disney

Czyli zwał jak zwał, moja subiektywna ocena;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones