PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Bo z urywkow, ktore nie wiem jakim cudem, ale podejrzalem - wynikalo, ze jest to animacja skierowana tylko i wylacznie do mlodszej widowni.

Mathias_13cool

Ja do "mlodszej widowni" nie naleze, a bardzo mi sie podobal. Taka lekka komedyjka na piatkowy wieczor

ocenił(a) film na 8
Mathias_13cool

Mam lat 18, a to jedna z moich ulubionych animacji, bawi tak samo za każdym razem. Moim znajomym i nawet mamie (ktora normalnie za bajkami nie przepada) też się bardzo podobało więc myśle, że jak najbardziej w każdym wieku można obejrzeć z przyjemnością;)

Mathias_13cool

To zależy, czy masz alergię na animacje - znam ludzi, którzy mają ("Bo to dla dzieeeeci","Bo to nieprawdziwe"). Chociaż moim skromnym zdaniem dużo tracą. Jeśli siądziesz do filmu z czystą głową i pozytywnym (albo chociaż neutralnym) nastawieniem, to myślę, że powinien się spodobać. Oczywiście każdy jest inny, i pomimo tego wszystkiego możesz w nim znaleźć jakieś "swoje" wady, nie ma rzeczy uniwersalnych. Ale warto dać "Zaplątanym" szansę.

Rylie

Nie, na szczescie nie. Bardziej jestem uczulony na dziecinny humor, a po trailerze boje sie, ze ''Zaplatani'' wlasnie taki humor prezentuje.

Mathias_13cool

Hm, no to już musisz rozsądzić sam :D Wiadomo, gagi raczej nie intelektualne, ale film też nie jest tylko komedią. Poza momentami "śmiesznymi" jest też parę momentów "poważnych". Kameleon nie jest głównym sprawcą żartów (chociaż koń już bardziej), ale ja odebrałam to raczej jako element poboczny. Parę rzeczy przerysowanych, jak to w takich filmach bywa, lecz mojej uwagi nie odciągały, i nie odebrałam całego filmu jako infantylny i "na siłę".

Mathias_13cool

Trailer reklamuje film jako komedię w stylu Shreka, ale moim zdaniem jest to klasyczny disneyowski musical, na którym można się wzruszyć.

ocenił(a) film na 9
Mathias_13cool

Ja tam jestem jednym z tych co mają w poważaniu Epoki Lodowcowe i inne takie filmy, ale jak dla mnie ten jest świetny, jeśli nie jeden z lepszych animowanych.

ocenił(a) film na 6
Mathias_13cool

Ja jestem wlasnie po seansie i mialam wrazenie, ze faktycznie jest skierowana do mlodszej widowni. Animacja jest ladnie zrobiona i generalnie ciekawa fabula, ale niektore momenty sie dluza niemilosiernie.

ocenił(a) film na 9
Mathias_13cool

Przyznam, że nie przepadam za animacją ale film okazał się fantastyczny, bardzo zabawny i uroczy. Sama się zdziwiłam.

użytkownik usunięty
Mathias_13cool

Ja nie jestem dzieckiem, ale obejrzałam i podobała mi się ta bajka. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones