PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Soundtrack!!

ocenił(a) film na 8

Potrzebuję POLSKIEJ ścieżki dźwiękowej do filmu "Zaplątani", ale nie mogę jej nigdzie znaleźć. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje odnośnie soundtracku w polskiej wersji ;)
Z góry dzięki!

ocenił(a) film na 10
katniss_

Mam w planach zakup tego krążka, ale nigdzie w mojej okolicy nie ma. A zamawiając przez internet to pewnie po świętach dostanę przez opóźnienia i przerwy. Może ktoś kupił płytę. Do sklepów trafiła w poniedziałek - powinna być w empikach i merlinie? Ludzie podratujcie jak macie póki co.
Ja i tak sobie muszę oryginalną płytę kupić bo mi do kolekcji brakuje :).

ocenił(a) film na 8
akira894

Ja oryginalny soundtrack ściągnęłam z internetu, ale polskiego za cholerę nie mogę znaleźć.
Kupić też nie ma za bardzo gdzie, bo z tego co widzę to same oryginalne są.

ocenił(a) film na 10
katniss_

Polska wersja soundtracku wyszła - tylko niektóre żródła podają błędną tracklistę :). Polska wersja kosztuje w granicach 38-40 zł. Wersja oryginalna od 55 zł (jakoś tak).
Czy nikt nie zakupił polskiego wydania jeszcze?

ocenił(a) film na 10
akira894

Teraz disney wydaje polskie wersje soundtracków, jeśli jest nadmiar polskich piosenek. Wyjątkiem była "Zaczarowana" Do dziś się głowię, dlaczego nie wydane polskiej wersji, przy tak świetnych piosenkach.
Polską wersję soundtracku będę miał na pewno przed końcem roku. Ale może ktoś mnie uprzedził?? hej ludzie :)

ocenił(a) film na 10
katniss_

A nie ma może ktoś na sprzedaż polskiego soundtracka, bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones