PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 479
ocen
7,6 10 1 222479
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani
MsScissors

hehe ja też WYŁAM na tej bajce:) a że pracuje w kinie to za każdym razem płacze gdy ją oglądam. a co najlepsze że na sali słychać nagle jak wszyscy albo smarkają albo nosem pociągają;) bajka rewelacyjna!! a koń maximus po prostu genialny:) bajka na 10 z + !! humor z wątkiem miłosnym:) a i pouczająca przy okazji:) polecam każdemu bajkę!!

sylwqa

Tak, w ogóle na sali w trakcie seansu, na którym byłam, tylko jedna osoba była ode mnie młodsza. Dokładnie było to dziewczę w wieku przedszkolnym. Poza tym ludzie starsi ode mnie (dużo) i zbliżeni wiekiem do mnie (22 lata). Ktoś na forum napisał, że to film w starym, disneyowskim stylu. Absolutnie tak. Muzyka Alana Menkena i piosenki znowu wybijają się na pierwszy plan, ale nie drażnią. Za to przywołują wspomnienia. "Zaplątani" skojarzyli mi się ze "Śpiącą Królewną": kolory, wygląd postaci etc Fajne, fajne :) wyjątkowo momentami głos Stuhra mi się nie podobał - a ogólnie uwielbiam jego dubbingi. Muszę obejrzeć to w oryginale, ot co :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones