PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 328
ocen
7,6 10 1 222328
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Ja rozumiem, że Flynn umierał i tak dalej, ale mógł pomyśleć jak obcina Roszpunce włosy. Moim zdaniem, z taką krótką fryzurą dziewczę wyglądało okropnie, zniknęła ta fajna blondyneczka, którą oglądałem cały film. Flynn mógł jej obciąć włosy np. do ramion. Roszpunka pokazała, że obcięty kiedyś przez Gertrudę kosmyk nie urósł przez 18 lat, to znaczy, że do końca życia zostanie z taką okropną fryzurą ;O

ocenił(a) film na 10
MrFantastic

Co prawda film miał premierę 6 lat temu ale pamiętam kiedy oglądałam go w kinie ,jakby to było wczoraj.
Pamiętam, że kiedy była ta scena z obcinaniem włosów to później przez cały czas [przez resztę filmu a także w domu ( jestem bardzo dociekliwa ) ] zadawałam sobie pytanie: Dlaczego on obciął jej włosy tak krótko? Przecież równie dobrze mógł obciąć jej same koncówki a magia i tak by zniknęła za to roszpunka dalej miałaby piękne długie włosy tylko w innym kolorze. ;)
W sumie do dzisiaj się zastanawiam :D

ocenił(a) film na 8
kocham_filmy_filmweb

W sumie to to nie jest takie trudne do zastanowienia. Umierał, chciał sprawić wrażenie że chce ją przytulić (usypianie czujności i te sprawy ;D) i dalej po prostu nie sięgnął, nie miał siły i się nie zastanawiał. Wtedy liczył się tylko pośpiech :P Mnie zastanawia czemu nie poczekał aż go uleczy? Dalej byłaby przy nim, więc jeden szybki ruch i było by po kłopocie :D

ocenił(a) film na 7
zuza75_95

Ale przecież Roszpunka obiecała "mamie", że jak pozwoli jej uleczyć Flynna to wtedy zostanie z nią, gdziekolwiek by jej nie zamknęła. Więc nie chciał do tego dopuścić. A co do wysokości obcięcia włosów (wcześniejsze wypowiedzi)... naprawdę??? Chłopak umiera i ma mierzyć długość włosów???

KrecikJ23

ale gertruda nie potrzebowałaby już roszpunki bez włosów, więc w sumie mógł poczekać jakby nie patrzeć. I faktycznie mogli jej te włosy zostawić ciut dłuższe ;)

ocenił(a) film na 7
karolinex

Jak dla mnie to w tych krótkich też wyglądała bardzo ładnie...

ocenił(a) film na 7
MrFantastic

Myślę, że to po prostu chodzi o efekt. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones