PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 335
ocen
7,6 10 1 222335
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Przeglądając forum zauważyłem, że a to nie podoba się dubbing a to nie podoba się że
Disney zszedł na psy a nikt tego nie oglądał gdyż to dopiero dziś była premiera.
Typowy polski syndrom niezadowolonego z życia człowieka "POLAKA".

A więc byłem widziałem i uważam, że ten film ma tyle wdzięku, ciepła, że śmiem twierdzić
że stary Disney powrócił.
Super teksty Sztuhr i Kamińska super w swych rolach a przepiękna grafika w 3 D powala na
kolana. Jedna z lepiej zrobionych animacji, ale i tak laur zwycięstwa w tej dziedzinie
przypada "Legendom Sowiego Królestwa"

W zaplątanych mamy, nie tylko super grafę, ale też powrociły piosenki, typowy dla Disneya
humor. Jasne to tylko moje wrażenie i subiektywne doznania, ale w przeciwieństwie do
większości malkontentów ja byłem i widziałem i będę gorąco polecał ;)
Pozdrawiam
t

użytkownik usunięty
tomhen77

Również byłam i widziałam, jednak zdanie mam zgoła odmienne. Teksty niestety banalne (szczególnie dialogi "matki" z Roszpunką), dubbing też nie powala (konający Stuhr - o tragedio), piękne widoki, ale 3D było tyle, co... (choć może to wina mojego miejsca). Piosenki również kiepskie, o wiele lepsze były w ostatniej "Księżniczce i żabie". I minus ostatni - humor. Połączenie żartu rodem ze "Shreka" z wzruszającą historią o porwanej księżniczce spełniającej marzenia jest... kiepskie. A przynajmniej ja tego nie kupuję.
Największym plusem był zdecydowanie motyw z lampionami, magia na ekranie.
Troszkę ponarzekałam, mimo to seans całkiem udany. Nie rozumiem zachwytów, jednak przyjemnie się ogląda. Bajka na raz, potem miło wrócić do rzeczywistości.

użytkownik usunięty
tomhen77

Ja idę za 2 dni w niedziele, ale już od 2 tygodni czekam na to i od początku uważałam, że będzie super - a teraz mam dowód ^^ Teraz się jeszcze bardziej nie mogę doczekać!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones