PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 335
ocen
7,6 10 1 222335
7,2 24
oceny krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

nowość

ocenił(a) film na 8

Była Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna, Kopciuszek, Mała Syrenka, Piękna i Bestia, Bóg wie co jeszcze, a ostatnio nawet Księżniczka i Żaba. Zawsze w tym zestawie brakowało mi Roszpunki, no i masz, jak na życzenie, Roszpunka do kompletu.
Uważam, że wszyscy, którzy wieszają koty na animacji 3D i bajkach XXI wieku niepotrzebnie tracą nerwy. Faktem jest, że 3D nigdy nie zastąpi tradycyjnej, rysunkowej animacji a dawne bajki już nigdy nie wrócą, ale tak już jest. Może zamiast się burzyć, po prostu się z tym pogódźmy i bierzmy co dają, zamiast oglądać się na przeszłość, która i tak już nie wróci. Wszystko idzie z duchem czasu, także filmy dla dzieci.
Moim zdaniem 'Zaplątani' może być ciekawą wariacją na temat Roszpunki. Widziałam zwiastun i przyznam, że chętnie to obejrzę i jestem raczej pozytywnie nastawiona. Połączenie baśni i nowoczesnego humoru może okazać się dużym sukcesem także i w tym przypadku ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones