PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 477
ocen
7,6 10 1 222477
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

Bardzo mnie ucieszyl fakt, ze wciaz powstaja takie bajki. W czasach kiedy wiekszosc malych
dziewczynek zachwyca sie kwintesencja kiczu "monster high" i glupota "zmierzchu" takie
produkcje przywracaja wiare w to ze dzis dziecinstwo tez moze byc piekne magiczne i oparte na
dobrych wzorcach. Oby wiecej takich filmow dla mlodego (ale tez i starszego) widza

Gloriana

Zgadzam się mało takich bajek jest ale na szczęście jeszcze są. Wczoraj obejrzałam z 5 letnią córką i uśmiałam się co niemiara, co prawda ona niektórych tekstów jeszcze nie rozumie ale bajka jest z mądrym przesłaniem i to jest najważniejsze ;)

ocenił(a) film na 10
Gloriana

Zgadzam się. Po raz kolejny obejrzałam sobie "Zaplątanych" dzisiaj na Disney Channel i muszę przyznać, że ciężko teraz znaleźć film animowany na tak wysokim poziomie :D

Gloriana

Zgadzam się z Wami dziewczyny. Obejrzałem ten film z moją 7 letnią córcią i obydwoje byliśmy zachwyceni. Ja uwielbiam takie ciepłe i uwrażliwiające bajki, w tych czasach to naprawdę rzadkość.
Pozdrawiam serdecznie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones