Zapnijcie pasy

Allacciate le cinture

2014 1 godz. 50 min.
6,6 2 303
oceny
6,6 10 2303
1 795
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":692463,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Allacciate+le+cinture-2014-692463/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zapnijcie pasy
  • Ewelina3947 ocenił(a) ten film na: 10

Moim zdaniem ten film jest po prostu genialny. Obejrzałam go w internecie we włoskiej wersji.
    Dawno nie widziałam tak wzruszającego filmu, który sprawiał, że łzy mieszały się z uśmiechem. Nie
    jest to dramat, który pozostawia w nostalgii, lecz wzbudza zastanowienie i chęć docenienia
    własnego życia. Niesamowicie skonstruowana fabuła, z obsadą która zagrała w sposób
    nienaganny. Film nie tylko warto obejrzeć, a wręcz trzeba.

• Marq ocenił(a) ten film na: 10

Ewelina3947 zgadzam się w 100%. po prostu mnie zatkało po obejrzeniu tego filmu.

• porzyc ocenił(a) ten film na: 9

Ewelina3947 Jak większość filmów tego reżysera - genialny :)

• Dead_Bite ocenił(a) ten film na: 7

Ewelina3947 Również się zgadzam. Pobrałam go z torrentów i zakochałam się. Zwykle nie oglądam filmów produkcji hiszpańskiej, czy włoskiej ale tutaj spodobał mi się plakat :D Jestem wzrokowcem i tego typu rzeczy działają na mnie. Podobnie jak Antonio ;) Więcej powinno być takich filmów. Warto zwrócić uwagę, że chemia między Eleną a Antonio jest powalająca. Jak widać po moim awatarze "Allacciate le cinture" jest ukochane przeze mnie.