PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6479}

Zaproszenie do piekła

Invitation to Hell
5,3 157
ocen
5,3 10 1 157
Zaproszenie do piekła
powrót do forum filmu Zaproszenie do piekła

Jako ciekawostkę dodam, że film ten był wyświetlony w sobotnim Kinie Nocnym we wrześniu 1985 roku.

oseltamivirum

Co za pamięć ;)

ocenił(a) film na 6
oseltamivirum

Pamiętam że bardzo podobał mi sie pomysł wykorzystania kluczowego rekwizytu w tym filmie czyli kombinezonu astronauty, nad którym pracował główny bohater próbujący ratować swoją rodzinę :)

oseltamivirum

no im pięknie.Też widziałem ten film w kinie nocnym za dzieciaka i szukałem go .Aż do teraz.Dzięki kolego :)

oseltamivirum

Ja go widziałem na Polsacie w latach 90tych :)

ocenił(a) film na 7
oseltamivirum

Witaj,
Nie kojarzysz przypadkiem tych filmów ? Również były emitowane w latach '80, w kinie nocnym.
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Szukam+filmu+%28horror%29,2972115

ozric111

Szczerze, kompletnie nie kojarzę…
Przejrzałem co prawda pobieżnie programy TV z sobót z okresu 1987 – 1989 ale nic kompletnie nie przychodzi mi do głowy. Może w/w filmy były wyemitowane we wcześniejszym okresie…

ocenił(a) film na 7
oseltamivirum

Niestety dokładnie nie potrafię tego określić. Też przejrzałem wszystkie dostępne ramówki i nic, no ale są one niekompletne niestety.

ozric111

To prawda, „Wikia o Starej Telewizji” ma sporo białych plam. Więcej szczegółów można znaleźć w archiwach cyfrowych różnych czasopism. Sporo ramówek z lat 80-tych odnalazłem w starych numerach „Głosu Pomorza” w Bałtyckiej Bibliotece Cyfrowej.
Sam też próbuję zidentyfikować kilka filmów, które szczątkowo pamiętam z lat 80-tych i czasów późniejszych...

ocenił(a) film na 7
oseltamivirum

Napisz, co pamiętasz z tych filmów; może akurat któryś ostatnio oglądałem... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones