PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231755}

Zarżnięci żywcem

The Cottage
5,4 3 967
ocen
5,4 10 1 3967
6,3 3
oceny krytyków
Zarżnięci żywcem
powrót do forum filmu Zarżnięci żywcem

w filmie nic się nie dzieje..na końcu filmu parodia podlana jest troche krwią..ale żadne tam przerażające ani śmieszne czy dziwne sceny..po prostu nudne..trzeba wytrwać do tego konca patrzac na aktorów którzy "mieli z siebie zrobić debili" ale im się to nie udało.

ocenił(a) film na 1
corey843

zgadzam się z Tobą. Ten film to jedno wielkie nieporozumienie. Początek cholernie nudny - ledwo nie usnąłem.
Akcja rozwija się dopiero gdy trafiają do opuszczonej farmy i giną jeden za drugim w dość przewidywalny i oklepany sposób, czyli zamiast uciekać zostają i szukają... telefonu. Jeżeli ten film miał być śmieszny to nie był wcale - był za to irytujący i to bardzo. Jak dla mnie film oceniam na słabą 1. Najgorszy jaki oglądałem do tej pory. Szczerze nie polecam.

ocenił(a) film na 9
michalmac

co wy piszecie?? moim zdaniem film zabawny, duża dawka czarnego humoru. mi się podobał.

ocenił(a) film na 1
americana

Piszemy własne zdanie. Wg mnie ten film jest kiepski, Tobie się podobał - OK. Każdy lubi co innego i każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania.

michalmac

Pewnie, że każdy ma prawo. Mnie np się podobał humor w tym filmie, szczególnie scena gdy ten mniejszy koleś z zaschniętą krwią pod nosem coś wykrzykuje i macha łapkami - wygląda jak sam adolf.

ocenił(a) film na 7
michalmac

Bierz pod uwagę, że od początku do końca film jest typowo brytyjski. Akcent brytyjski, aktorzy, i przede wszystkim humor. Ten "cholernie nudny początek" przedstawił relacje pomiędzy braćmi, oraz zawiązał akcję pod późniejsze wydarzenia. Czepiasz się faktu, że nie uciekają? Ten film to przecież pastisz. I to dobry. Zawiera stereotypy, które do tej pory (i w głupszy sposób) eksploatują filmowcy z USA
Bohaterka - typowe odzwierciedlenie cycatej nastolatki.
Młodszy z braci - typowy fajtłapa
Morderca - kolejny stereotyp, piękny że szok, prawie nieśmiertelny.
Według mnie 1 to bardzo krzywdząca ocena, ale jak zauważyłeś masz do niej prawo.

ocenił(a) film na 1
Cypisek_syn_rumcajsa

hmm. No cóż obejrzę ten film jeszcze raz. Może byłem w złym humorze i stąd taki krytycyzm tego filmu. Chociaż ja od pastiszu wolę parodie - bo są śmieszniejsze.

michalmac

I posiadają łatwiejszy do złapania humor :)

ocenił(a) film na 1
Moondog

A i owszem. Jednak jak pastisze dobrze zrobione też są śmieszne. Ja nie przepadam za horrorami - może dlatego ten film tez był dla mnie kiepski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones